1. Moncho

    Moncho Komšija

    najsexy slika :D

    maca + grafa omg :D:D :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
     
  2. Amash

    Amash Aktivista


    Treba na slici vjerovatno misli:" E ovolika je u mog dragog.............Radeon-ka." :smt001
     
  3. artemis

    artemis Komšija

    Crvena grafa,crvenokosa djevojka :mrgreen:
    by Fuad :mrgreen:
     

    Attached Files:

  4. Heinz

    Heinz Aktivista

    Big deal, koga briga za HD playbackom i opterecenjem procesora, 2400PRO na bilo kakvom X2 ili E21xx je i više no dovoljan za to, cak i integrisana grafika s novim procesorima to moze (npr. x1250), fakat ne vidim razlog zasto se sad kurce.

    A ja, vjerovatno zato jer su "zaboravili" stavit UVD na 2900, pa da napomenu raju da su to ubacili na 3800... :mrgreen:
     
  5. Esh

    Esh HWB

    ma dobro, nvidia i amd kod svakog predstavljanaj novih proizvoda spamaju s ovim opterecenjem.. bas sam se sjetio situacije iz marta; sjedimo mi s nvidia predstavnicima na cebitu, cekamo na red da pokrenemo crysis, a u pozadini ide prica 15 minuta o tome kako nove kartice preuzimaju opterecenje sa procesora na gpu uz, vjeruj mi, identicne grafove, samo u korist nv, naravno..
     
  6. Heinz

    Heinz Aktivista

    Upravo, al' fakat vise smijesno izgleda :mrgreen: PR debili

    Bas me zanima koliko ljudi vrti HD na racunarima, pa dok 1080i/p zazivi na prosjecnim televizorima i monitorima na trzistu ce se zamijeniti jos 2-3 generacije grafickih... :mrgreen:
     
  7. artemis

    artemis Komšija

  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da, samo sto trziste nece ostati na 1080p. Nakon njega dolazi 1440p. :wink:
     
  9. Esh

    Esh HWB

    vrti, vrti.. kad povecas produktivnost i uzmes monitor vece dijagonale (22, 24+) i probas nesto novije da odigras na 1920x1200, onda shvatis da moras biti u trendu (citaj: najnovije komponente) ;)
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Skup je sport igrat u tim rezama :x
     
  11. Heinz

    Heinz Aktivista

    Nece ostat, samo sto ce se do tada ce se pojaviti jos 2-3 generacije grafickih, ko sto sam i rekao. Uostalom ovdje je rijec je o videu, a ne o igrama, nece se to preko noci promijeniti niti ima potrebe da se mijenja.
     
  12. Heinz

    Heinz Aktivista

    Video ne vrti puno raje, na to sam mislio, ovo nema veze s igrama.

    Sto se tice monitora i produktivnosti, meni su za posla puno bolje dvije 20tke na 1680x1050 nego jedna 24tka na 1920x1200, a radi se o skoro istim parama.

    Doduse u igrama to ne vazi, vece je bolje, ali slabo se vala i igram.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Bem ti, vec pocinju u igre ubacivati GI :shock: Za godinu dana ce igre izgledat ko' izrendane scene u 3d studiu :mrgreen:
     

    Attached Files:

  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  15. Heinz

    Heinz Aktivista

    Ma to se ATI malo qrchi, o bilo kakvoj kvalitetnoj implementaciji u igrama nema govora jos koju godinu. Uostalom, radis u Maxu, znas o cemu pricam. :mrgreen:
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Upravo zato se i iznenadi, mislim, ako jednom E6600 treba odprilike barem minuta da izrenda ovu njihovu scenu sa lopticama onda mi nevjerovatno zvuci da to moze GPU u realnom vremenu.
     
  17. Heinz

    Heinz Aktivista

    Pa dobro, sve zavisi od optimizacije scene i enginea, nivoa kvalitete i sl., al dzaba, opet ni blizu. Pa cak i kad se renda PAL scena, zacas odleti preko par minuta, a zamisli tek u igri kraj svih pokreta i promjena osvjetljenja (npr. muzzle flash). Zamisli 2-3 lika koja trce ispred izvora svjetla i pucaju...

    Bice i to nekad, al' s ovim kartama dabogda... :mrgreen:
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  19. Heinz

    Heinz Aktivista

  20. sumeir

    sumeir Komšija

    AMD RV670 presentation leaked
    Pricing and spec confirmed?


    http://www.fudzilla.com/index.php?optio ... &Itemid=34

    HD3850 to sell for $217.99
    HD3870 listed in US for $268.99


    http://www.fudzilla.com/index.php?optio ... &Itemid=34

    http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/ ... eak-hd3800