BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    e pa bas je krky :smt003 :p :p ma sta 20m od internet k... treba 200m :D
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    opet mi potrosaci budemo donji,em platimo dug em platimo sudske troskove,na kraju svi zadovoljni osim kupca a nije nas propust sto na racunima nema pretplate
    sramota
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo u Hrvatskoj uvode taksu i na mobitele, kompjutere (desktop, laptop...) uglavnom sve što hvata rtv signal. Ne sumnjam da će i kod nas to veoma brzo doći.
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Evo samo da reportujem da su strucnjaci dosli jucer 23.04.2011. (znaci puna 4 mjeseca od prijave za uslugu). Opet sam bio na poslu i ovi "monteri" su stvarno za ROFL-a. Zovu me i kazu "Hej, pa ti imas ovaj "crni" modem (Paradigm), pa sto nisi rekao mi ti donijeli isti :?: "
    Kazem ja njima, pa jesam li ja vas zvao prije 2 mjeseca i govorio vam da se moze i na taj prikopcati ali ste vi rekli da ne moze. Kazu oni, nije moglo ali sad moze :shock:

    Zao mi sto nisam bio kuci da im face samo vidim. Helem, zovu opet i kazu nece ti moci raditi ovaj wireless (Dlink DI 524) jer se sad moras konektovat na "potpuno" drugi nacin, evo mi cemo to nastimat. Reko hajd nastimajte a ja cu dalje. Dodjem kuci i naravno samo prebacim mrezni kabal sa racunara na Dlink i sa Dlinka na modem, napravim PPoe i konekcija naravno radi.

    Nemam dovoljno rijeci da ih opisem :)
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa cekaj, sta ih imas opisivati? samo na ovom forumu je bar 3 threada, sa hiljadama postova koji ih opisuju :lol: :lol: :smt003
     
  6. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Izgleda da su povecali trajanje ip adrese na 24h

    [​IMG]
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nekom su molbe uslišene :lol:
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Feb 11, 2018
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sasvim logicno, free zonu sigurno vise niko ne koristi.
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    FZ je legenda nek pociva u miru :)
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  12. Piroman

    Piroman Komšija

    Spasila je ona prije svega telecom od masovnog prelaska korisnika na druge ISP-ove, pogotovu po gradovima!
    Mene je prvog zadrzala (prije svega zbog news servera, a sto je opet zasluga korisnika koji su pozrtvovano postavljali sadrzaj na iste) barem dok nisam konacno puk'o prije nesto vise od godinu i presao na (tadašnji) elob busines paket (1,5mbit) s kojim stvarno nisam imao nikada problema, zbog cega sam utoliko vise zalio i udarao glavom o zid zbog prijašnje patnje sa limitima i redovno pređenim racunima! :x
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  13. zdici

    zdici Aktivista


    Hvala KO GOD je sa Foruma pomogao da do ovoga dodje..napokon da su nam prebacili na svaka 24 sata reconnect..
    ovo je vise nego za POHVALU VELIKU :)
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ima neki insajder koji čita ovaj thread :mrgreen:
     
  15. zdici

    zdici Aktivista

    Nazalost jos ne radi 24 satni reconnect samo 12 satni :)
    sigurno to ide postepeno..valda ZE-DO Kanton jos nije dosao na red da se prebaci
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Primjetih od jučer da je internet usporio pravo. Nakon što sam uradio update flash playera,od sinoć i sve do momenta dok pišem ovo konekcija se vuče,neke stranice nikako se ne otvaraju. Nema šta nisam radio čistio cash,reinstalirao flash player i browser i opet ništa. Doduše uplodujem neke stvari, ali opet nije bilo do ove mjere sporo. Jeli ovo izolirani slučaj kod mene ili...
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    [​IMG]
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    I kod mene na global internetu problemi. Konekcija je*e ima već par dana, navodno problemi kod nadprovajdera (ht mostar). Moguće da je povezano :roll:
     
  19. Juka

    Juka Komšija

    Identicna stvar,cak na skajp nisam mogao tecno da pricam i da slusam,a da ne pricam o BFBC2, gdje me cak nije htjelo ulogovat!!!!
    Dok su parametri na speedtestu uredni!!!
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    Ma ja vidim ja da nešto zeza, sinoc uplodovao neke stvari na youtube 4x mi prekidao proces , evo sad gledam "fura" bolje nego ikad do sad, ali surfanje ko na dial up-u.