Call of Duty: Modern Warfare 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Mar 26, 2009.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

    lol novi "dlc" , 5 mapa za 15$
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    dvije stare mape sa cod 4, tako da je dlc jos skuplji po mapi :smt005 :lol:
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mape jos nismo ni vidjeli, a vec smo ih popljuvali..... ocito kolega igor misli da je to samo ubacis mapu iz starog coda, bez da BILO sta prepravis. igore, imat cemo iste i objekte i grafiku kao iz mw1 ;) uostalom, vidjet cemo kakve ce nam mape doci u bfbc2, posto istog datuma izlaze.
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ok igore, u pravu si ;) samo me zanima, koliko su tebi ovi sabani uzeli para? ako su uzeli i dolar, onda mozes da cvrkuces, inace ne vidim iole normalnog razloga za to :) out....
     
  6. jeretik

    jeretik Komšija

    UT3 Titan Pack.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    kolinsb,ako ti je normalno par mapa za 15$,ja ti skidam kapu.ne znam kakve su mape,nit je to bitno uopste.pa ovakvo deranje odavno nisam vidio.jos malo pa ce i patcheve naplacivat.
     
  8. Moncho

    Moncho Komšija

    dje ba 5 mapa? :twisted:

    Ovdje koliko vidim 3 mape each 5 bucks. OMG!!!
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    niko nije ni rekao da je to normalno, bar ne za nase okruzenje, ali isto tako nije normalno ni trcati pred rudu i govoriti o necemu sto nismo probali. u principu to dodje 3$ po mapi, ili 5$ po mapi kako god.... naravno da mi se ne dopada da placam to, i da sam se i u startu bio svojim misljenjem protiv toga, ali baha rece u jednom svom postu, kao sta se bunis i ja za svoju konzolu isto tako placam, i sve je to kao dio trgovine. tad sam se jedini ja s njim prepirao i tvrdio da to nije fer, a igora, zoi-a nigdje nije bilo.... e sad kad sam se ja pomirio s cinjenicom da je to zaista tako (ma koliko bilo nefer), sad se pojavljuju neki novi (stari) likovi koji pricaju ono sto sam ja pricao, pa ispadao budala :smt003 igore, i ja igram bfbc2, i drago mi je sto 30.marta necu platiti nove mape, ali sam siguran da cemo i ja i ti sljedecu turu platiti.... hoces ti onda odustati od igre i baciti je u risajkl bin? :roll:
     
  10. h2o

    h2o Aktivista

    Samo zaboravljate da ono sto je $15 u USA, sa nase strane bare je 15€.
     
  11. extibo

    extibo Komšija

  12. Moncho

    Moncho Komšija

    Pa kada se vec stavlja link na neku stranicu, barem u dvije rijeci u postu naznaci o cemu se radi...
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma


    kako rece wyzard na hclu
    sto se tice tog tvog raspravljanja,ne sjecam se tog nit sam ja tu bio,al mene boli briga sta placa iko na konzolama,i sta je voljan placat,ovo je PC ;) za 15 eura mozes kupit postenu igru na steamu preko vikenda ;)
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa kako je krenulo, tih stvari cemo se moci samo sjecati ;) samo je pitanje trena kad ce i drugi uvidjeti da to donosi jako dobro zaradu, pa ce nas i oni oguliti. ja sam se s tim pomirio, jer ma sta god ja mislio, ili sta god ja rekao, ne mogu nista primjeniti, samo se zivciram. sakupilo se kamaru ljudi na netu i potpisali nekakvu peticiju, da se uvedu dedicated serveri na mw2, da se dozvoli konzola itd itd, pa nista ne bi od toga. jednostavno te ne jebu ni za suvu sljivu. meni je jasno da se moze kupiti za 15 eura igra, moze i za manje, ali to nije ni mw2 niti bilo sta slicno. Activision tu cinjenicu jako dobro koristi, nazalost...
     
  15. sale072

    sale072 Aktivista

    Daj ba koline.. lopovija... kao sto rece jedan lik na netu "da mi je vidjeti idiota koji ce dati 15 dolara za taj dlc.. ali onda opet samo idioti su i kupili mw2"

    i stim se slazem..

    ovaj idiot je prodao svoj MW2 za 80km nosi ga vrag dalje od mene..
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ljudi, imal kakav server na bihnetovoj freezoni za MW2?
     
  17. h2o

    h2o Aktivista

    FAIL
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma


    :smt005 :smt005 :smt005 pa kolega jesi ti cuo kolika je frka bila sto u mw2 nema dedicated servera? omg hahahahaha
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Neam pojma, nisam zavirio maltene u ovaj thread kako treba :) :smt003
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa drugi puta zaviri, pa se neces tako prosut' :p