Call of Duty: Modern Warfare 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Mar 26, 2009.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Besplatni Modern Warfare 2 vikend na Steamu.

    Ukoliko niste još do sada igrali megapopularni Activisionov hit Call of Duty: Modern Warfare 2 oko kojeg se u zadnje vrijeme diglo brdo prašine radi otkaza čelnih ljudi Infinty Warda, evo jedinstvene prilike na Steamu ovaj vikend. Naime, od sutra pa do ponedjeljka možete besplatno isprobati multiplayer komponentu ovog hita. Sve što trebate je svoj jedinstveni Steam korisnički račun te pričekati da klijent sa servera skine otprilike 4GB podataka. Nakon toga jednostavno pokrenite igru i uživajte u igranju ovako besplatno dok možete. Uskoro stiže i prvi DLC za PC verziju igre, doduše po paprenoj cijeni, ali o tome ste već mogli čitati na HCL-u. Sve u svemu, lijepa gesta Activisiona pa se sada možete uvjeriti osobno opravdava li sadržaj toliko visoku cijenu.

    ??????????????????????????
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Original:

    + daju 15% popusta na igru pa je sada na Steamu "svega" 50 eura: http://store.steampowered.com/app/10180/.
     
  3. RaP

    RaP Komšija

    HEHEH sabani dobru si rijec izabrao :wink:
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    drugari Molim Vas za savjet gdje kupiti ovu igru..sinovi su mi veliki ljubitelji...
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Odakle mi 4 gige bandwidtha. :smt005
     
  6. Esh

    Esh HWB

    PS3 verziju je uglavnom lako naci, vidjao sam je izmedju ostalog i CT shopovima koji ima po citavoj BiH u okviru Mercatora, a redovno i na oglasima. PC verziju je teze naci, opet uglavnom na nekim oglasima, a ne znam koliko ti se ceka da narucis sa game.co.uk gdje izgleda kao najjeftinije?
     
  7. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Dostava im je (game.co.uk) od 3 do 5 dana. Ja sam baš prije 2 dana naručio DA:O preko njih, i danas su je poslali, mislim da će stići u roku, ali eto vidjet ćemo, valjda neće biti problema zbog vulkana. Mogu postati kada stigne, pa da Zlatan zna otprilike koliko im treba da dostave igru i sve ostale informacije.
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hvala ljudi , zna li neko ima li negdje opcija da se samo kupi key i da li je to legalno?
    @sgt bull pls ne zaboravi javiti za koliko je stigla
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    Legalno je kupovati MW2, a i ostale igre sa Steama, samo od oficijelnih retailera. U protivnom rizikujes da ti acc bude banovan, ili da jednostavno uklone igru sa acca.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ala ih štancaju :smt005

    mogao sam komotno otvoriti novi thread? ako admin/mod hoce nabacite ovo na novi thread ako vec nema, bit ce dosta govora o ovome u narednim mjesecima.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    ne znam odakle si pokupio tu vijest,al to sto treyarch radi sa black opsu nema veze sa beefom izmedju IWa i Activisiona :|
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Feb 11, 2018
  13. Esh

    Esh HWB

    Five new Call of Duty: Modern Warfare 2 multiplayer maps will arrive for Xbox 360 in the 'Resurgence Pack' downloadable content on June 3, publisher Activision has revealed.
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nikakvih novosti za blackops?
     
  15. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    3 sedmice je trebalo, pritome je poštar nagurao u sanduče i zadnji dio onog pakovanja skroz razibao i razvalio. Halal mu pakovanje, DLC aktivacijski kod vrijedio do 30.04. a meni igra stigla tamo 13-14. 05. znači i tu sam spušio. Sve u svemu ako ima gdje bolje, onda ni ne pomišljaj na game.co.uk jer su (trenutno) užas.
    p.s. nadam se da ne smeta mali ot, čisto da javim kolegi :wink:
     
  16. Esh

    Esh HWB

     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Znaci igra je kostala 60 eura, i jos kosta 60 na steamu, i onda jos 2x po 12 eura hahahahahahah. Koji ripoff :)
     
  18. Esh

    Esh HWB

    The Modern Warfare 2 Resurgence Pack is now available for purchase, featuring five new multiplayer maps. Seems a little steep at $14.99 USD, but I guess if you're an addict...

     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    koliko je mw2 hardverski zahtjevniji od cod5 waw? waw mi radi prilično dobro, pa reko čisto da uporedim.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ne znam jel isti engine, mislim da jeste, ukoliko ti cod5 fino radi i mw2 ce ti isto dobro fercerati.