Crysis

Discussion in 'Igre i konzole' started by iskusni, Apr 2, 2006.

  1. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Vista Ultimate x64, 2GB na 800MHz. Vjerovatno je to.
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Nista, kad si vec na 64 bit OS-u nabaci jos 2GB i imat ces konstantniji framerate.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Problem je slijedeci.

    Imao sam na kratko u racunaru jos jedan HDD i prilikom instaliranja CrysisWarhead-a greskom sam ga instalirao na taj drugi HDD.Sad sam tam drugi Hdd izvadio i vratio covjeku i sa njime je otisao i CrysisW i sad kad hocu da ga ponovo instaliram na svoj Hdd instalacija hoce prvo da skinem taj stari kojeg nema da bi instalirao novi a prilkom densalacije priavljuje mi gresku i nisam u mogucnosti da instaliram krajsu.Zna li neko sta mi je ciniti osim naravno format C.
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    udji u registri i pobrisi sve vezano za crysis

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kako se u Visti ide u registri :oops: mada ni u XP-u nisam posecivao to mjesto :oops:
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    XP : Start/run/regedit
    Vista : Start/tipkas "run" u start search prozoru/regedit
    :p
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Crysis Warhead v1.1 Hotfix

    DL: http://www.fileplanet.com/192111/190000 ... Patch-v1.1
     
  8. nFare

    nFare Komšija

  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mislim da se mod zove ovako Real Lifesis Crysis Mod. mislim da je nesto slicno, kao kod FC1, tj. dirne te metak i nema te, potpuno realno. mislim da nemas ni pomoci ni tih zezancija. ja preso FC1 na medium, i slomio se :smt003 kreno igrati taj realistics, prvu mapu igro 3 dana :smt005 :smt005 hajd ti ća' reko :) mislim da je ovo nesh slicno.
     
  10. nFare

    nFare Komšija

  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo sad cu ga instalirati da vidim sta je to :) pise da ne radi sa warhead-om, kojeg imam instaliranog :(
     
  12. ---

    --- Aktivista

    razlika je stvarno drasticna, ali zato "skida" 10+ FPS.
    evo mojih screenova sa i bez ovog moda:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo i ja sam uradio par skrinsotova. ima neke razlike ;) pogotovo u drvecu, liscu, cvjecu, kamenju....

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    ja sam igru probao na XP-u, znaci DX9. na visti 64 bita je nisam mogao ni startovati. sve postavke na high, reza 1680x1050, prosjecan fps je 30
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    izlazi i za konzole :lol:
    ocekujem novi far cry 2 :lol:
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    ja sam malo razocaran (bem li im konzole), pogledati ovaj screen: http://ve3d.ign.com/images/fullsize/466 ... Screenshot
    U Crysis kecu je svako brdo bilo krcato palmama, ovdje golo sve. Isto tako, jedino bolje izgleda ruka i puska dok je tlo sama textura, trava bez ikakvih sjena na sebi, a sve je to mnogo bolje bilo uradjeno u kecu. Nadat se da nece ostati na ovome.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mozda su to low detalji. :mrgreen:
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    lmao

    Crysis prvi je bio solidna igra, osim sto sam je morao na 8800GTX prelaziti (ATI voli Crysis ko Eskimi Saharu)... a ako se dobije console-port :smt006 Sto bi rekao Hico o GTA: "ovo je veliki udarac za PC gaming" :lol:
     
  19. artemis

    artemis Komšija

    Pa izlazi za konzole, "slabija grafika, slaba optimiziranost za pc, ...
     
  20. GW

    GW Moderator

    Da li je neko primjetio razlike između box i ps3 verzije?