Crysis

Discussion in 'Igre i konzole' started by iskusni, Apr 2, 2006.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Taman sam poceo igrat starog krajsu. :D
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Nema veze, mislim da je i ovo super zabavno, grafiku na stranu - meni je obicni Crysis komotno igra godine bila, rjetko koja igra koju sam prekucao vise puta.
     
  3. Moncho

    Moncho Komšija

    Ja sada igram ponovo warhead i idem tako da moja noga kroci na svaki pedalj mape :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Haha, nickname u Crysisu ti je Indiana Jones?:D
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Ma jock, univerzalac sam ja, tamo sam isto Moncho, pokusavam nekako koreance privoliti da foldaju za nas HWB F@H team, ali su nesto ljuti. Ne kontam zasto, pokusavam da doznam, i tako se priblizim jednom, rekoh da ga priupitam zasto su tako ljuti, kada ce ti cojk iz vedra neba, necemo mi kaze tamo, jer svi tamo kazu da je crysis igra najlosija igra, zato kaze necemo da foldamo za HWB F@H tim.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    kratko ovo cudo. nisam igrao ni 24h, a vec kraj :evil: isto kao i cod4 u odnosu na prethodne verzije. pih
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    :shock: :lol: malo si se pogresno izrazio :) nego,sta na rkaju ispade,ovak krajzis manje trazi ili vise?nisam ni stari presao,radi one debilne misije,ne znam da li ovaj da pocinjem uopste :roll:
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ako ides u akciju zavrsavanja igre,novi ces sigurno prije zavrsiti,ja sam ga sprasio za dva dana,odprilike 2x2sata i to je bio kraj.Neprijatelj je laksi za savladati i igra je definitivno kraca a ima i vise oruzja i municije tako da nema praznog hoda!
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Evo kad se utisci malo slegnu moze se reci da je onaj "frozen" dio dosta interesantan koji mi se svidio i u org.
    Kome je org bio dobar, bit ce i ovaj i obrnuto.
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo danas sam ubacio gainwardovu 8800 gt 512mb iz PCplusa po najboljoj cijeni i probao sam ponovo krajsise da zavrtim i sad mi na ovoj novoj grafi novi krajso ide glatko na 1680/1050 na gamer postavkama dok stari krajso na istoj rezi na high postavkama ipak malo zapinje sto znaci da cu morati sam sebe da demantujem jer sam skoro izjavio da ne nisam osjetio nikakve optimizacije ali su ipak novog krajsu malo bolje optimizirali.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni stekara na 1680*1050 full gamer, ali kad iskombinujem sa mainstream moze se.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Zavrsio ga, dobra igra pravo, samo da je bar duplo duza, al jbga..cekamo Crysis 2
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vedo, ovo je bio Crysis 2. :mrgreen:
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije ba, ovo je kao ekspanzija :D
     
  15. artemis

    artemis Komšija

    Ima da bude Crysisa kao Simsa :mrgreen:
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    crysis je zamisljen kao triologija, dakle do krajse 2 ide jos jedan krasjo 1 samo sa drugacijim nazivom :)
     
  17. Moncho

    Moncho Komšija

    Ja bih bio sretan ko malo dijete kada prvi put dobije bike :)
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    znaci jos jedna " ekspanzija" ala Warhead, pa onda punokrvni Crysis 2?
     
  19. nFare

    nFare Komšija

    Ovo i jest Crysis iz "drugog" ugla


    .. Sad ide u ulozi Propheta :mrgreen:
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    Crysis Warhead Hardware Performance Review

    http://www.hardwarecanucks.com/forum/ha ... iew-2.html