Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Prejaka je ovo godina za hardware, siguran sam 100% da je odgadjaju radi nadolazecih launcheva. Puno toga dolazi na trziste, mora da je usko povezano. To je makar moje misljenje...

    Ako kartice dolaze u Septembru, znaci da je moja predikcija iz Januara bila tacna :D

     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa kad napraviš nekoliko njih valjda jedna upali :D a cd projekt red je na berzi, teško da mogu tako nešto raditi.
     
  3. Decerto

    Decerto Komšija

    ja se nadam da ce gtx 1070 barem "gurat" 1440p na 60 fpsa,da ubijem oko u ovoj igri. Jos kad izadju modovi,teksture,ovo ce biti bas next gen igra.
     
    p4ja likes this.
  4. Esh

    Esh HWB

    Kontam da bi novi datum mogao biti blizu pocetka prodaje novih konzola te da ce biti neki posebni bundle dealovi oko toga. Mejbi.
     
    Decerto likes this.
  5. Decerto

    Decerto Komšija

    uh,kakav bi to bio deal. Nova plejka i cyberpunk :D .
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma


    Ima li smisla da bundle bude sa last gen igrom :)
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

    A sta je next gen ? Ratchet i clank ? Gta 5 re-re-re-master ? Sackboiiii ? Ili ona bugsnax igra ? Reci iskreno sta bi ti,plejku i cyberpunk ili pjeku i sackboya ? :D
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Vala kad su nas uveli u live stream za sljedecu generaciju konzola sa trecim remasterom GTA 5, onda sve ima smisla. Ne moze gore od toga. Jos uvijek se ibretim...
     
    Decerto likes this.
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Konzole na dan izlaska su last gen :D
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne zezaj, ratchet and clank jest next-generation igra, i izgleda super. To ostalo naravno može komotno na ps4. Drugo je što Sony kaže mi vjerujemo u generacije, the future of gaming, prikazat ćemo igre koje ne mogu na ovaj gen pa fanboysi polude, a većina prikazanog može i na ps4.

    A to zadnje pitanje znaš odgovor i sam :D
    Samo ne vjerujem da će last gen igru staviti sa konzolom, kako god da okreneš. Next gen patch za CB2077 je najavljen za sljedeću godinu.
     
    Decerto likes this.
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cyberpunk ce biti backwards competibilan na PS5 odmah na lzlasku. Takodjer su rekli da ce enhanced verzija izaci nakon odredjenog vremena.
     
  12. p4ja

    p4ja Komšija

    Ma samo vise da izadje jebo je caca :)
     
    Neso likes this.
  13. Neso

    Neso Komšija

    Jasta ba, oteglo se drama.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mogli bi malo gameplaya izbaciti kad vec odgadjaju.
     
  15. vutra

    vutra Komšija

    Gameplay-a bi trebalo biti 25. Juna kad je zakazan Night Wire event.
     
    Patton2410 likes this.
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ee, pa to je za koji dan. Fino. Hvala za info :)
     
  17. xman

    xman Komšija

  18. Neso

    Neso Komšija



     
    Last edited: Jun 25, 2020
    p4ja, Esh, Vedo and 1 other person like this.
  19. Esh

    Esh HWB

     
    p4ja likes this.
  20. Neso

    Neso Komšija

    Cyberpunk 2077 Preview Ran at 1080p with DLSS 2.0 Enabled on an RTX 2080Ti Powered PC