E-cigareta

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Vedo, Aug 1, 2011.

  1. extibo

    extibo Komšija

    Treba Zlatanu novi rank. Moral je on vec davno prevazisao.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Re: E-cigareta

    Ovo prelazi granice zdravog razuma, jesi li nedaj Boze imao slucaj karcinoma u familiji?

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Re: E-cigareta

    ovo prelazi shvatanje nekih ljudi, ne granice razuma, ako ti neko pogine od familije u saobraćajki to ne znači da ne trebaš nikad više voziti kola...a fyi pušenje može upravo biti lijek protiv karcinoma...ali duga je to priča...čitaj malo i istražuj... nema to veze sa pušenjem... stvar je mnogo veća od toga...
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Koja gomila bullshit-a :lol:

    :smt005

    Inace nikad nisam ni probao cigarete a niti planiram, cak i da nisu stetne, a sigurno jesu, njihov smrad mi je nesto strasno odvratno.
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Kad se budale docepaju neta pa pisu Blogove :lol:
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ko da je Zlatan piso taj blog samo mu jos fali rubrika "Liječenje raka pušenjem".

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Rijec pusenje ima vise znacenja :D
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa kad ga mogu liječit citostaticima i zračenjem što ne bi moglo pušenjem??? :smt007 citostatici i zračenje su mnogo 'štetniji' nego duhan fyi


    i ja sam slično osjećao i razmišljao donedavno....i kad god bi neko pripalio odmah bi negodovao i trčao da otvorim prozor....srećom moje razmišljenje vremenom je postalo fleksibilnije i više u 3-d fazonu...svijet život i realnost nisu u 2-d i crno bijeloj tehnici pa tako teško da postoji ijedna stvar na svijetu koja je samo štetna ili samo korisna...
    Ja kad sam bio mali mrzio sam jesti bamiju(bamlju) smrdila mi je i nisam mogao pojesti ni kašiku-dvije, a da se ne javi nagon za povraćanjem...ali vremenom mi se ukus izmijenio...pogotovo kad sam saznao da je dobra za sex....zato sada sa apetitom jedem bamiju i uživam u duhanu... :smt006
     
  10. Triforce

    Triforce Aktivista

    Meni i mater i ćaća bili prestali pusiti na ~8 godina i opet poceli *fuckingfacepalm* Sto je najgore stara je iz zajebancije pocela. Znate kkao ide ono u raji aj probaj jednom nece ti nista bit....

    Jesam mladji ali moji vrsnjaci ( i mladji.... al jbg nisam ni tolko mlad. jos malo auto u ruke i polahko i ja starim :lol: ) vec uveliko puse ALI sva sreca pa ja to necu ( jer ni ne pijem ) a i smeta mi organizmu. Samo kad sam blizu pušača hocu da se ugusim i umrem jebote kako ono iritira :S

    @ Zlatan :lol: Ti radis u marketingu mozda :lol: ?
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Zlaja lud ko struja, nevezano dal je cigara kancirogena, svakako izaziva suzenje krvnih sudova, utice negativno na rad srca itd itd.

    Ispusi 2 kutije za noc pa ces da vidis ujutur koncerta u plucima i onda reci da je zdrava ;)

    Anyway, proliv, povracanje & temperaturu fasovah jucer, cak sam u bolnici zavrsio, primao infuziju, dal je to shock organizma il sam se kakvom hranom otrovao - ne znam :D
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Moras biti jak i jedi banane da rijesis te probleme sa "tekucinom" :)
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To ti je od te elektronske ili nisi nikako pusio?
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    nisam nikako :)
     
  15. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Trovanje hranom, najvjerovatnije jer ljeto je i dovoljno je samo par sati da ostane hrana mimo frižidera da se pokvari.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne daj se, imas nasu podrsku. :D
     
  17. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Treba zabraniti zakonom pušenje, ko što je zabranjeno drogiranje...
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Drogiranje nije i ne moze biti zabranjeno. Niko tebi ne moze zabraniti da konzumiras sta god hoces. Posjedovanje je zabranjeno, uzivanje na javnom mjestu itd. Tako isto se moze i hoce i sa pusenjem. Cigare ce na kraju biti preskupe jer ce porezi biti ogromni, a neces nigdje na javnom mjestu moci pusiti.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo naprijed Vedo,znaci jedan dan je pobjedjen ili dva nisam upratio......idemo dalje!
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Thx Stevo & Dino, ma nema mi druge, vec moram kao sto Dog rece "stisni zube i izdrzi, nisi kmica" :D