EURO 2008

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kaiser

    kaiser Aktivista

    navijat cu za galske pijetlove
    a vjerovatno ce biti tacna izjava linekera
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Onaj penal tj. "prekrsaj" Olicu ne bi svirali ni u drugoj HNL, ccc.
     
  3. russ-co

    russ-co Komšija

    Svabe jako jake :)
    al dok vidimo i ostale, kad vec nema engleza onda nizozemci ili francuzi, ako ne ispadnu u grupi :mrgreen:
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Nemoj zezat, penal je cist ko suza.
     
  5. metallac

    metallac Aktivista

    Ma koji crni penal čist poklon :lol:
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Garant smo razlicite tekme gledali.
     
  7. Amash

    Amash Aktivista

    IMHO vecerasnja utakica Njemacke i Poljske je prva koja je "valjala" tj. bila interesantna za gledanje. Ostale su mi bile nekako predosadne, ili je to do mene i loseg vremena vani :mrgreen:
    Penal je i po meni bio cist, bilo je kontakta, presjekao mu je put... sasvim dovoljno za najstrozu kaznu.
     
  8. Zombie

    Zombie Aktivista

    Penal-nidje veze, pogotovo se ono ne svira kontra domacina. Hrvati ako budu igrali onako portiv Njemaca, puce im petarda. Ne znam stvarno cemu onako napuhane i optimisticke izjave prije Eura.
     
  9. Moncho

    Moncho Komšija

    a onaj drugi prekrsaj na Olicu za crvenu kartu?
    Iskreno penal je cudan,ipak desio se na samom pocetku tekme, inace totalno neiskusno je odbrabeni igrac naletio na Olica, kada je glup sviraj penal, gdje ce dirati igraca 5 metara do gola i 1 metar od korner linije ccc, olic nista nije mogao da uradi.

    KOnacno danas neke normalne tekme...
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    katastrofa od utakmice... oliver kahn sa jednom nogom u gipsu bi cijelu našu repku poveo sa 2 razlike (prema viđenome) :)
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Bice bolje veceras.. Holandija - Italija, to ne bi trebalo biti lose..
    Dok na mecu Rumunija - Francuska ne vjerujem da ce biti sta zanimljivo..
     
  12. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Hrvatska ima dobre pojedince - Olic npr., pruza odlicne partije u HSV-u, brz je i opasan iz kontri. Ali, da je Englez sudio utkamicu, nema govora da bi svirao onaj prekrsaj :)
    Mislim da Hrvati (odnosno vecina igraca u timu) nemaju snage za 90 min...Austrijanci su ih nadigrali u vecem dijelu tekme :)

    Nijemci su pokazali zube, i zasluzeno nadigrali Poljake. Podolski i Klose su proradili vec u prvoj utakmici, a Ballack mora jos poraditi na dodavanjima.
     
  13. nFare

    nFare Komšija

    Kakav samo antifudbal :evil: Domenech je pokazao jos jednom da je debil, takvih igraca na kontu..
    Ne znam jeli i jedna prilika bila. Valjda ce veceras bit bolje ako Italijani ne budu diktirali tempo :D
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija


    On je toliko sjeban u mozak , kako mu dosad nisu dali nogu , ja bi zvao Wengera odmah
    Toliko igraca nije zvao u repku, a ni ne daje ostalima priliku da igraju :( , koji noob :x
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    kao sto sam i prognozirao.. prva nidje veze.. druga zasad najbolja na euru..
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma


    beton utakmica,iako je prvi gol bio iz opsajda.steta bi bila da neka od ove dvije repke ne nastavi takmicenje ;)
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    A zar nije bio onaj jedan Italijan pao tamo pored gola? Ne znam tacno koji, ali neko je u onom skoku pao i ostao iza svih..
    Broji li se on za ofsajd? :D
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Talijan je bio van terena :lol:
    Utakmica je bila spetakl, najbolja dosad.
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Mislim da se i on broji :D
    Ma nek su im Holandjani pokazali, malo spustili svjetske prvake na zemlju :)
    Valjda bude jos koja ovakva utakmica.. ovo vec vrijedi gledat..
     
  20. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Uh moji favoriti Holandija sjaaaajni, iskreno nisam ocekivao da ce tricu uvaliti, al super su bili, zao mi je sto Van Persie nije prije usao, al eto, zadovoljan sam :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.