FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Esh

    Esh HWB

  2. Esh

    Esh HWB

  3. lolak

    lolak Aktivista

  4. Esh

    Esh HWB

    FIFA 18 demo izlazi danas, baš na dan kad kreće i prodaja PES-a. Simpatično, simpatično :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sta ce PES, ne prodaju 100 hiljada kako treba... Eno UI idalje ko iz PS1 ere.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Malo su pojačali produkciju, nije kao FIFA, ali je puno bolje.. :)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Demo je vani, cca. 7 GB.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pristavio za PS4 oba dema. Taman poslije utakmice probati. Iskreno se nadam da valja, nisam igrao fudbala kako treba dvije godine.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Odigrao sam par utakmica i nisam "na prvu" primijetio neke drastične razlike u odnosu na 17. I dalje je to ok, ali vjerovatno se mora baš ući u dubinu pa da se vide neke nove fore, potezi.. Barem u demo verziji, čini mi se da se razne animaciju mogu brže prekinuti, što je plus.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je i najbitnije da poprave, jer je u 17 bilo bas izrazeno. Malo PES probao, nije ni lose, ali ne mozes na ovoj defaultnoj tezini nista testirati... Mozes trcati do gola kroz sredinu i dati.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Malo je ovo protrcavanje na krilu u FIFA opet preizrazeno..
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne vidim ja nikakve vece razlike u gameplayu. Mozda su par brojeva promijenili i to je to. Jedino ono sto ima quick sub tokom cutscene, sto je naravno zanimljivo citavih 5min. Meniji malo laguju na PS4, mada je i prosle godine koliko se sjecam. Znam da je bio neki update da ga ubrzaju. Graficki, PES mi daleko bolje izgleda i animacije su dosta ljepse. Ne znam je li do ovog odredjenog stadiona, ali FIFA je nesto skroz mracna... Mada, full igra nikad nije bila ista kao demo, potpuni drugaciji gameplay bude, pa vidjet cemo. Tesko da cu uzeti i ove godine, opet je igra za penzionere.
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

    Novi soker je po pitanju gameplaya najbolji fudbal ikad. Standardno su tanki po pitanju licenci, soundtracka, komentatora, menija i sl. Ove godine su popravili prezentaciju utakmice, tuneli i tribine su izvrsno graficki odradili. Meni, koji igram sokera na PS4 s trojicom havera turnir tipa dvokruzne grupe, je samo gameplay bitan, a za licence se pobrine custom made patch s neta. Apsolutna preporuka PES 2018.
     
    Vedo likes this.
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Da hoce ispraviti ovaj novi retardirani sistem izvodjenja penala... ostalo manje vise, mada je lista stvari za ispravku ogromna. Ali ovo me bas ubi, kad dodje do penala obavezno preskacem.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zar nisu vratili na stari sistem, ucini mi se da sam negdje procitao? Nisam imao u demu priliku pucati ih...
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Ja još nisam imao priliku da probam penale, ali sam isto čitao da je tu trebalo biti nekih promjena..
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Sep 21, 2017
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ako nekom nije mrsko da testira:

    Dodavanje nazad golmanu sa svojim igracem, i button-smash L1-L2-R1-R2 (no particular order). Da vidimo hoce li golman uzeti u ruke.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Da li kupiti, da li se zajebati
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Probao demo na ps4, ma ovo je smjesno naspram PESa.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk