Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ugasi to, troši ti bateriju bezveze. Imaš widget za brightnes. Sony izgleda nije u stanju da napravi ebeni senzor. Na Arcu kad završiš poziv ekran se ne upali i onda zaboraviš prekinut poziv, ne znam jesu li šta ispravili.
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    AW: Google Android - oficijelna tema

    Nema opcija. Ima aplikacija, ali moram rootati telefon.
    Preko widgeta sam i ugasio osvjetljenje ali i dalje treperi.
    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako vam se čini SAMSUNG GALAXY S 5.0 WF? Ukoliko prodam svoj Galaxy Mini kontam ovaj uzeti u univerzalno, 3 stoje okruglo. Čini mi se ok velik display 1GHz procesor 512MB ram sasvim dovoljno da neki custom rom fluidno ide.
     
  4. h2o

    h2o Aktivista

  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  6. Tesla

    Tesla Aktivista

  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Imao instaliran Cyanogen RC1 na SGS2, radilo sve super. Veceras, udjem u "Gallery" - kaze nemam tamo nit jedne slike/clipa. preko file managera se zavucem u DCIM folder - sve slike mi tu. Restartujem mob, opet isti problem. Skinem najzadnji Cyanogen veceras, instaliram ga (znaci nanovo flashovanje) - galeriju opet prikazuje praznu.

    Uslikam nesto i sliku pokaze u galeriji. Udjem u galeriju za par minuta - nema ni te nove slike. A sa file explorerom je nadjem & otvorim bez problema..

    Je li ko imao slican problem i kako ga je rijesio?
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    Meni jedini dosad problem bio, da se mob ugasi kad ga nakacim na punjac, i samo ponovo upalim i on nastavi raditi sve dok ga ponovo nakacim na punjac, stavim onu CM 9.0 stable verziju i za sad bez bugova a album mi je i na rc2 verziji normalno radio!
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I kad neko kaze android bolji od ios-a. :D
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    pricamo o custom (fan-made) ROMu, ne ofishl Samsungovom ;)

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ali kad neko kaze da nema smisla imat ofishi rom, jer kao odmah se mora flashat neki kuhani, a nema ga bez bugova.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Deder probaj podijeliti sliku na facebook direkt iz galerije.
    Ili jos bolje, probaj poslati fajl na drugi telefon preko bluetootha.

    Defense rests.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma


    Sve to bez problema, trebam li ti klip snimiti?

    I ja pricam o tesko izmjenjenom ios-u jb tweakovima.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa iOS se pise za jedan telefon, Android za stotine njih. Mora iOS fercerati bez greske kada ista kompanija pravi i software i hardware.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Svaki android fon sa oficijalnim androidom radi savrseno. Jedino ako firma ne usere tipa lg.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  16. Tesla

    Tesla Aktivista

    iPhone kad se JB ima 40% mogucnosti svakog stock androida, ako ne i manje.

    Volim apple proizvode zbog cvrstine izrade i odredjenih stvari. Sto se tice svih njihovih proizvoda oni su ok osim iPhone-a. Iphone je sarena laza i dok ga nisam izgustirao jedno dva mjeseca nisam htio da donosim sud o istom. Govorim o 4S imao sam i sve ranije modele ali 4S jednostavno nije ni do koljena bilo kojem androidu pa i sa manjim displejem, da ne spominjem nandroide i ostale stvarke o kojima iOS moze samo sanjati.

    Istina je da ne mogu zaboraviti infinity blade i predobru kameru ali ipak je to malo prednosti. Sa druge strane imamo korisnike kojima je naravno savrsen jer nemaju potrebu za tweakanjem i sl..., ali za moje apetite je ipak slab slab slab.

    Sad sam na Note-u i 15 dana kasnije koliko ga koristim tvrdim da je za mene savrsen pa cak i velicinom. Covjrk se na sve navikne.


    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  17. Minx

    Minx Aktivista

    Ako neko ima Xperia P samo da javim da je ICS napokon dostupan :D
     
  18. Tesla

    Tesla Aktivista

    Moj kolega ga uzeo prije tri dana, interesuje me koliko li će čekati nadogradnju. BH Telecom je u pitanju.


    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  19. Minx

    Minx Aktivista

    Nece cekati uopste. Pustili su upgrade sinoc mislim, ja sam ga skinula prije par sati. Isto BH Telecom.
    Za divno cudo dobili smo mobitele sa odlicnim Si brojevima tako da update dobijamo odmah.
     
  20. Tesla

    Tesla Aktivista

    Hajde drago mi je, drugi kolega uzeo sgs2 i cekao update 6 mjeseci. Pa haj uzmi sgs3 za malo para kod njih.

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2