Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    veličina je idealna, na kraju, nije puno veći od starog nexusa, možda par mm.
     
  2. kAcA

    kAcA Aktivista

    Stvarno odlican... Bas me zanima koja ce biti cijena kod nas? Galaxy Nexus je oko 600 sada
     
  3. Piroman

    Piroman Komšija

  4. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Galaxy Nexus je vec povucen iz prodaje, dvije sedmice prije pojave Nexus 4. Ne znam kave ce cijene biti u Evropi ali se nadam da ce sto vise sliciti cijenama ovdje.

    Znam da nema sanse da odolim telefonu, kupujem prvog dana obavezno ali i ovaj Nexus 10 mi je stvarno navalio na novcanik.
    Exynos 5, 1600p display i zagarantovan update na KLP za cetri stoje...
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja cu po svemu sudeci ici na N4 + N7 kombinaciju. N10 mi je prevelik za aktivno nosenje.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Danas tek skontam da SGS3 (mozda mogu i neki drugi :roll: ) moze putem wirelessa streamati direkt video i fotke na TV. Nakacim se na WiFi routera koji je spojen takodjer na TV, otvorim video u galeriji i onda se pojavi ikonica kao televizor. Bum, full HD video sa audiom na TVu.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moze i direktno na TV ako oba uredjaja podrzavaju DLNA.
     
  8. Tesla

    Tesla Aktivista

    Ja za to ( Panasonic TV ) koristim Viera aplikaciju. Savršena stvar.
     
  9. kvaju

    kvaju Komšija

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Baš sinoc kolegi updateao xperia P, i pita da mu koju app instaliram, da mu instagram instaliram, tamo kaze uredjaj nije podrzan.
    Sto je najzalosnije platio po meni bezveze telefon 920km sto je cista pljacka, al eto tko mu je kriv kad nije pitao nekoga za savjet.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Oko 500KM na piku, gdje je to 900KM ?
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Pa i u radnjama je oko 500,xperia S je u radnjama 700,laze frajer al bas..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Windows Phone - oficijelna tema

    Na Neo V mi radi instagram i na GB i na ICS.

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  13. Minx

    Minx Aktivista

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Na xperia p iz telekoma (ICS) instagram se moze instalirati. Maksuz isla provjeriti jer ga inace ne koristim. Nesto ti kod kolege nije ok.
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    Nije ga uopce rootao niti ista, ics sluzbeni na njemu, i iznad aplikacije pise da mu uredjaj nije podrzan, sad do cega je nemam pojma.

    A kupio ga je prije mjesec-dva u communicareu u mostaru, neznam sto bi ti lagao da je toliko para.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Citam po XDA forumu da je cijena od 350USD/EUR ekskluzivna samo za Play Store. U "obicnim" radnjama ce kostati izmedju 500 i 600€, direktno kod LG-a 550€. Dodaj na to jedno 100€, i toliko ce otprilike kostati u ovim Miki Maus radnjama poput univerzalno, kamconnecting i sl.
     
  16. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Zar nisu rekli 299 dolara? Sada se ne cini vise tako fantastican.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jeste $299/350 ako se nalazis u jednoj od ovih zemalja:

    [​IMG]

    U "retail" radnjama ce biti mnogo skuplje kao sto rekoh.
     
  18. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Jako glupo, barem su trebali pokrit eu.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Da,ali u Sa u radnjama oko 500,fkt ne mogu da zamislim da je toliko da za taj mob,u Sa je za te pare mogao uzeti S3 i jos bi mu skoro 100km ostalo..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  20. kvaju

    kvaju Komšija

    Lik nije trazio savjet, popusio je zesce, i ja sam mu poslje to isto govorio kao ti, kaze da se zajebo i gotovo, ma uzeo ga na rate sto je skuplje odmah bar u ovoj radnji, imaju sve novije mobove i dosta ljudi uzima kod njih bas zbog tih rata.