Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Radio si nesto na mobu 52h konstantno? :)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jah eto. Znas nasta se misli konstantno.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne znam fakat. Zbunjuje me to na android telefonima, nema ono ko na iphoneu usage time i fino znas koliko si ga koristio, a ne da racunas i standby
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Cuo sam i ja za g2 da je dobra baterija ali mi se LG ko LG ne svidja. Najvjerovatnije sto cu uraditi jeste da cu sad kad dodjem u BIH dati svoj telefon i ponuditi jedno 200KM nadoplate za Note 3 pa ako ko prihvati prihvati.. ali obavezno factory unlocked, i na njega nabaciti custom ROM i to je to...
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Imaš zato Screen on i vidiš koliko je radio. Otprilike svaki fon može jedno 4-5h izgurat i to je to. Ako svi imaju manje više iste procesore i iste kapacitete baterija onda dođeš do toga da svi mogu isto izdržat.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma ono po cjeli dan nesto cackas.... e sad znam da sa ovakvim koristenjem s3 od jutra do mraka je trajao. Ovaj vishe od dva dana
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    smjesan je sa ovim coverom inace top :)
     
  8. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Kod androida gledajte screen on time, prosjek je 4-5 sati u vrhu ponude, G2 ima nesto bolje rezultate. HTC One moze skoro 2 dana sa 4 i po sata screen on time-a. Ja se ne opterecujem s tim, znam sigurno da moze izdrzati full dan sa maximalnom "zloupotrebom" telefona, prije spavanja ide na punjenje svakako.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    lijep uredjaj od Alcatela, ali 6 incha :roll: nije za svakoga

    posebno mi se svidja sto nema softverskih tipki, njih ne volim nikako

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Izgleda odlično :grin: po meni 6" je gornja granica, ipak su mi ruke povelike :grin:
     
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Joj sad znaci se gornja granica pomjerila na 6 incha :D
    Sjecam se davno kad sam uzeo Asus Eee 7 incha mini laptop ono wow vidi jest mocno i veliko xd

    @aeRo
    Pogasi one air fazone i ostale senzore koje ne koristiš, vjerujem da i to vuce bateriju na S4 ja sam sve ugasio.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Smijeh, koliki je :)
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Pogaseno otkako je kupljen :mrgreen:
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je ovo smijesno ko i kad vidim tablet na koncertu :lol:
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Iskreno meni poprilicno dobro u ruci leži S4 sa 5 incha. Jedino ne mogu sjest i držat ga u džepu pantola.
    Jedina prednost je sa vec starog iphona 4S kojeg i nisam mnogo osjetio u džepu :D

    Zadovoljan sam i S4 a i sa androidom, puno se spominje update na kitkat 4.4 verziju koja po meni i ne donosi baš mnogo novoga.

    Koristite li kakve maske/oklope kakve preporuke?
    npr:Spigen Neo Hybrid Samsung Galaxy S4 (imaju gotivan izgled ali i koštaju 30km)
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Note 3 valjda poceo dobivati kitkat, koliko vidim vizuelno nista nisu mjenjali
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moze li preporuka izmedju Xperie L 335km i HTC One SV 370km, stvarno povoljni telefoni sa solidnim spec. Ili je bolje nadoplatiti pa ici na Xperiu SP koja je 435km? Ovo gledam u univerzalno, oni su kao najpovoljniji na piku.
     
  18. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Iz licnog iskustva zaobisao bih Sony. Ili HTC ili pogledaj Samsung Ace 2 ili 3 (ace 2 je mislim 270KM, dok je ace 3 oko 380).
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imas na pik-u i Moto G sa garancijom za 4 stoje.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nisam znao da je Sony na losem glasu. A taj Moto G je 8GB verzija sto je meni nedovoljno a nema opciju za SD karticu.