Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. emirr

    emirr Aktivista

    Poslao, nema odgovora.
     
  2. black

    black Komšija

    Na needrom imas rom-ove ali ocito da nisu updejtovali na vecu verziju. TCL Hero N3 je isti cini mi se pa mozes probati mozda te rom-ove ali prvo provjeri kompatibilnost 100%
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Planira li ko prodavati lg g2 pokvaren?
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  5. Reznor

    Reznor Overclocker

  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Veceras slucajno otresem SGS4 o pod i vrisne mi display. Telefon je jos pod garancijom ali izgleda da mi garancija ne pokriva puknut' display. Imate li neku preporuku kod koga da odradim zamjenu displaya i generalno sta dalje da radim?

    Tnx
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kupi preko ebay-a origigi displej i odnesi nekome da zamijeni. A ubuduće tempered glass i robusnu futrolu.
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Dali u ovakvim situacijama je pametno možda da se odnese telefon gdje je pod garancijom i njima platiti da odrade zamjenu i da se nastavi ta garancija?
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Samo što sigurno naplate 30% vrijednosti novog telefona.
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Garancija istice svakako za 3 mjeseca tako da cu ili ganjati origigi display sa bay-a ili otici u telekom i kupiti nov phon a ovaj prodati...
    tnx na savjetima
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    koliku zaštitu pruža taj tempered glass? dvoumim se da skinem mat foliju i da stavim to staklo. ali ako se i pod tim može razbiti ekran prilikom pada, onda ne vidim fajdu...
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prilikom pada će se razbiti zaštita a ne ekran. Bumper ili futrola su obavezni u svakom slučaju.
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Telefon je pao tako debilno i sa toliko male visine da mi apsolutno nije jasno kako je pukao display... Jos je veca tuga to sto je pao na bok i imam bumper na njemu ... kad sam ga podigao imao sam sta da vidim... malo ciknuo na gornjem lijevom cosku.. toliko o tim strasnim gorilla staklima i sl...
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    znači preporučuješ svakako i temepered glass bez obzira na mat foliju i preklopnu futrolu.
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    e jbg... probaj spigen slim armor ubuduće...

    p.s. trebala bi nam jedna tema samo o ovim zaštitama za telefone (folije, stakla, futrole, maske/bumperi...). pa da vidimo šta se pokazalo dobrim, a šta ne. ovako je sve lutrija, platiš pofino, a ne znaš na čemu si.
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Meni telefoni po pravilu ispadaju i do sada se najgore pokazao z3 ( dizajniran da ispada iz ruke)
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Spigen Armor ili slična zaštita, plus ultimateshield ili orzly staklo i siguran si od oštećenja. Sviđalo se to nekome ili ne, suludo je postalo koristiti telefon skuplji od 200KM a ne imati barem osnovnu zaštitu za njega.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja evo vise od desetak godina ne koristim telefon bez hand strap-a i nije mi nikada ispao (do prosle godine). Pogotovo danas kada su telefoni postali veci i skluplji. Jednostavno nemoguce da ispadne iz ruke dok eto telefoni sa silnim zaštitama izgledaju debilno i opet se razbiju kao Adi. Sa druge strane svi gledamo dizajn i kako leži u ruci i onda nabaciš onaj ružni kondom od kojeg je telefon možda zaštičen.

    Samo eto jedanput mi ispao prosle godine na beton kako sma ga vadio iz djepa. Nije imao rupice da mu nabacim vezicu i eto.. odmah tresno.
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    Imate li kakvih preporuka za Android igre, trenutno sto igram je leo's fortune, asphalt 8, rayman, the room.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    "MegaN64" emulator, free je sa storea. I onda zaredaj Mario 64, Mario Kart, Zelda, Banjo itd