Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja bi opet M9 ili cak onaj huawei p8...
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma


    best buy i dalje lg g2 nes vjerovat :)
     
  3. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Nemaju G2 u ponudi
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne kontam sto je onoliko skup m9
    a da li je ko isprobao ove sa sd810 procesorom, mislim da ovo treba preskociti
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja ti preporučujem huawei ascend g7. nije skup, a odličan mobitel, od ekrana, kamere, izrade (aluminij), UI-a... zaista nema potrebe više para davati.
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    šta m9, pa i m8 je dan danas bezobrazno skup... a izašla verzija i m8s koja je poboljšana na polju kamere i baterije i skoro im identična cijena.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    evo i huawei p8 stigao u bht
    dostupan samo za midi i maxi pakete.
     
  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Uzeo LG GFlex 2. Sa obzirom na specifikacije telefona cudi me sto su ga stavili da je dostupan za sve pakete. Telefon je odlican, rizikovao sam sa LGem jer nisam imao dodira sa njihovim pametnim telefonima i nisam bio siguran da ce mi se svidjeti ali je sve ok.

    Uz njega sam dobio sd karticu Class10 16Gb kao i njegovu preklopnu futrolu koja je stvarno sminka ali joj je protekcija na nivou zraka tako da sam odnam narucio i rugged 2layer case kao i Nillkin tempered glass protector
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    hajd pa javi za koji dan utiske oko pregrijavanja, kako se telefon ponaša

    i provjeri da li imaš 5.1 update, jer je nedavno pušten :)
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    ODradio mu update na 5.1.1 odmah :) Evo danas citav dan se igram sa njim (nova dzidza hehe) i nisam primjetio da se pregrijava
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    gdje si naručio taj nillkin? može li link?
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    vjerovatno su s 5.1 rijesili problem

    no javi se ti opet nakon par dana, utiske o bateriji, kameri, kako radi telefon i da li zasmeta nakon vremena ta zaktivljenost
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Samo kucao Nillkin G Flex 2 u search
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja kontam da batalim ubuduće naručivanje bilo čega vezano za mob preko interneta (ebay, amazon i sl). naručio starom kožni flip case iz belgije i evo treća sedmica još nije stiglo. a za to vrijeme ga je par puta na vikenici mogao halaliti padom. bolje se držati onog šta ima odmah da se kupi kod nas.

    a mogu tek misliti kako je onda kad naručiš iz kine, hong konga i ostalih egzotičnih zemalja.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mislim da je do nase jadne poste. Narucio iz britanije komponentni kabal i cekao mjesec, pa im javio da nije stiglo i sada opet salju. Neke stvari iz kine dodju za sedmicu dvije, dok mi neke dodju nakon cetri mjeseca.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    BH Telecom nikad bolju ponudu telefona nije imao

    S6 Edge takodjer dostupan
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa i ne bas, nema telefona ispod 700KM da valja. :)
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Premium telefoni za premium pakete... Ako niste na skupim paketima ne možete uzeti večinu boljih telefona
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Nakon nekog vremena provedenim sa G Flex2 telefonom da napišem malo o njemu. Telefon radi veoma brzo, vrlo rijetko se desi mali lag ali to je samo u pojedinim aplikacijama koje nisu optimizovane dobro. Telefon se ne grije, baterija je odlična, mogu pregledati dva filma i opet mi izgura dan. Uz telefon sam dobio originalnu Quick Circle futrolu ali sam je zamijenio jer ne pruža neku zaštitu iako je šminka. Zakrivljeni ekran mi se sviđa skroz :)
    Futrola koju sam uzeo je jeftina replika skupljih dvoslojnih marki tipa Spigen, Trident... Jedina zamjerka je što joj je unutrašnji sloj izrađen od tvrde gume umjesto silikona. Na zaštitu za ekran još čekam da dođe
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator