Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Nemoj nositi u telecom ako neces da cekas, odnesi brate direktno u Agram servis, ustedit ces 7 dana. U agramu su stvarno vrhunski, ljubazni, moj su HTC One zamjenili za nov u roku dva dana (jer su morali slati za Mostar).
    Garantni list i pravac agram kod bosmala, preko puta ulaza u skolu V.Nazor.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Aha, e to nisam znao. Thx!
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja sam u telekom lumiju 1020 nosio, cekao sam oko 7 dana na popravak mozda dan dva vise, ali sam dobio zamjenski telefon galaxy s3
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da li je jos neko primjetio boost u trajanju baterije otkako je dosao 6.0.1? Dobijam preko 6h on screen time, prije jedva 5h.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Dvojca jarana sa Nexus 5-icama su mi rekli da su primjetili da im duze traje baterija...
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Doze feature sigurno pomaze...
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

  8. kio

    kio Komšija

  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, Xiaomi/Huawei definitivno grizu Samsungov udjel na trzistu. I kad pogledas sta Samsung nudi za isti novac, to su za tri klase losiji uredjaji.
     
  10. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Za isti novac , Samsung nudi za tri klase lošije uređaje: slažem se 100% .
     
  11. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    Postavio sam na jednom drugom forumu pa hajde da probam i ovdje.
    Kupih huawei g7 i :
    Dakle potreban mi je auto nosac za telefon ali malo veci jer je telefon 5,5 inch. Necu kineska smeca cca10km kojau su vecinom na pijaci i koja se bukvalno iskrive od sunca ljeti. imao sam par takvih i svaki je bio tu negdje.
    zadnji na koji sam se namjerio je bio 
    [​IMG]
    i odgovorno tvrdim da na kvalitetniji nisam nalijetao. sunce, zima, klima, treskanje.....ne mrda sa stakla. beton. medjutim kupih veci telefon i on mi vise ne odgovara fizicki.

    Drugo potrebna futrola. ne one "novcanik-like" nego nesto sto mogu zakaciti na kais od pantalona. mogao bi leci i neki full bumper kvalitetan pa da ne mislim kad mi je telefon u dzepu. nesto tipa "holster"


    znaci ako ko zna gdje da kupim navedeno, javite se.
    Jos nesto
    Mozda je malo OT ali tice se android-a
    zadnji put sam ovakvu spravicu imao daaaaavno na nokia n70

    [​IMG]
    a obozavam da slusam muziku i radio dok hodam.

    pravo je odvratno pipkati po telefonu u rukama dok hodas trazeci stanice ili mjenjanje pjesam u playlisti.

    da li je neko od proizvodjaca napravio nesto ovako za android telefone sa ovim komandama.
     
  12. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Koristim slusalice koje dodju uz Xperia Z3 koje imaju "smart" komande (jedno dugme).
    Pritisnes jednom za pauzu, dva puta za narednu pjesmu ili tri puta za prethodnu pjesmu.
    Nije prakticno kao kod tih slusalica sa slike, ali definitivno bolje nego vaditi telefon iz dzepa.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Malo koji kinezer da ima gorilu a to je bas must have.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ionako na svaki telefon nabacim tempered glass screen protector. Nema te gorile koja je izdržala u džepu s ključevima ili da se nije razbila pri padu.
     
  15. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    Ma nije mi to oko ostecivanja. Cisto ne volim stvari po dzepovima. Pazim ja telefone. Nije da strepim nad njima nego generalno sam pazljiva osoba.
     
  16. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    Fakat ne mogu da vjerujem da niko nije napravio neki "media gadget".
    Na nokia n70 postojalo prije 11 godina i olicenje prakticnosti i upotrebljivosti.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tada se nekim drugim stvarima vise posvecivala paznja. Sada je sve oko gigaherca, ppi, dijagonale ekrana...
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tad se svašta nešto znalo dobiti u kutiji od telefona, sad ako dobiješ u kompletu punjač i usb kabal dobar si :)
     
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Istina. Ja uzeo HTC One M7, u kutiji samo usb i slusalice, nigdje punjaca. Na kutiji reklama ko fol zastita okolisa. :lol:
     
  20. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    tada bio obicni n70 i n70 black edition koji je bio skuplji 20-ak km bas zbog ove spravice. Imam je i sada. gledam je sa nostalgijom. mislim da mi je cak radila i na nokia 6230
    poceli i proizvodjaci androida furati se onom apple-ovom "mi to nemamo tako da vam i ne treba". dadnu ti onu sporstku futrolu za ruku i drljaj po njoj.
    Tada strpam telefon u "bubreg" ovo zakacim za rub majice i na biciklo.
    E quratz ces sada sa androidima. moniraj na nosac kakav na guvernalu ili one glupave torbice.
    eeeeeeee napredka i govana.