Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    sjoooo odrona.
    sto se nisu zajexxi pa ti stavili solarni unutra pa da kazes "aha sto misle na okolis"
    hoce quratz
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Imao sam i ja n73 me idition sa ovim sluškama, razjebale se nakon pola god, posebno ovaj konektor sto se spaja sa telefonom brzo ode. Sada imam HTC desire s i sluške imaju sve komande, pjesma naprijed, nazad i pauza, plus šta su sve preživile u teretani, svaki put bubnem tegom u taj dio, a o znoju da i ne govorimo :D Tablet mi je primarni uređaj, praktično mob i ne koristim više, stavim ga na silent po sedmicu dana i onda provjerim ko je zvao :D
    A ko hoće kvalitetne sluške http://www.cnet.com/products/jaybird-x2/ glupo je očekivati od sluški koje dođu uz fon nešto posebno, jer kao što je kolega rekao sva lova ode u fon, a ostalo se krešu troškovi koliko se mogu.
     
  3. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    Re: RE: Re: Google Android - oficijelna tema

    Daj sliku pls.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    LG G3, nesto mi previse tih u razgovorima. Ne pricam o zvonjavi ili multimediji.

    I mislio sam da ce to biti bolje, baterija sa ugasenim WiFi/3G se trosila 1% na sat. Sinoc pala sa 86% na 80%. Valjda je tek sa MM to popravljeno.
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kako su se vremena promjenila, al meni je najmrze sto svi apple kopiraju.
     
  6. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    ma nemam ja nista protiv. kopiraj.
    ali nauci na njihovim greskama koje su napravili pa napravi bolje. mislim budimo realni fakat, ali gdje je danas limit u hardware-u telefona.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: RE: Re: Google Android - oficijelna tema

    [​IMG]
     
  8. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Imas Xiaomi Pistons (2nd ili 3rd gen), cuo sam da su veoma dobre slusalice, a nisu preskupe.
    Pogledaj na ebayu.
     
  9. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Sebi sam kupio Xiaomi , nedavno , odliče su .... još za tu lovu:)

    http://www.banggood.com/Original-XIAOMI ... 76609.html

    Preporuka.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Lego p8. Sad zasad odlican uradio update na 5.0.1. Dosle sluse cak u fancy kutiji.

    Koju cover malo kvalitetniji da uzmem?
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jesi li ti naručio s ove stranice? koliko si čekao?

    ako je tako, a mislim ovo je i neki maximum što bih dao za slušalice, nisam neko ko zahtjeva previše, meni su dovoljne i one sto dodju uz telefon, kao recimo ove uz nokiju 1020 sto ja imam, najbitnije su mi da mi dobro daćepe uši da čujem samo muziku dok sam u pokretu.
    [​IMG]
    ove su uz lumiju došle. ok me služe samo što ovo dugme prestane raditi nakon nekog vremena iz nekih razloga.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema mi nista mrze od tih slusalica sto do mozga idu
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Te Nokijine su bas nezgodne, zacepe uho pa ni muziku ne cujes.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ima promjenis ove gumice,srećom u paketu dodje dva dodatna para veličina, ja mislim da sam stavio onu srednju veličinu, a po defaultu dodju velike, s kojim ne cujes ni muziku niti bilo sta okolo, i jos ti ispadaju iz uha, bar meni tako.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fuck, nisam ni skontao da su druge velicine, mislio samo zamjenske
     
  16. joyjoy

    joyjoy Aktivista


    Jest sa te stranice , Banggood , oko 3 sedmiče čekao . Mislim da tipke na njima rade samo uz MIUI system btw. Kod mene je custom MIUI 7 a uskoro mi dolazi Xiaomi Redmi Note 3!
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Evo stavio sam ove najmanje, one su uredu. Ne mogu da vjerujem da to nisam skontao haha
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja od prvog dana zamjenio :) ali eto te kontrole mi ne rade nakon nekog vremena koristenja, prvo sam koristio sestrine slusalice koje su iste, od lumie 920, ja mislim nakon gotovo istog perioda od mjesec dva koristenja, one kontrole su prestale raditi, pa sam uzeo svoje od lumie 1020 i one su prestale raditi, tako da moram šaltati pjesme ručno preko telefona, a jako bi mi zgodno bilo da nadjem bar neke aftermarket koje bi mi to omogucile.


    pretražiću da li na drugim telefonima rade, a šteta bi bilo da ne rade, ako budu radile onda sebi odmah naručujem.
     
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ja sam citao, koliko se sjecam, da rade komande i na vecini drugih telefona.
    Treba provjeriti svakako, ko je zainteresovan.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Šta je sa wristbandovima koji rade na androidu jeste li ih naručivali? Imate li preporuka? Nešto basic jeftino da vidiš vrijeme eventualno, otkucaje srca, da te može probuditi, osnovne notifikacije i sl..