Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

1. Stevie_Ray

Stevie_Ray Veteran foruma

Meni bi bilo dosta i 64GB, mada ne bi bilo puno lufta.

Kad vidim koliko kosta iPhone sa 1TB storage, totalno retardirano.

Sent from my iPad using Tapatalk

2. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

Jesi vidio. I mene tako huja opali kad nesto planiram dugo vremena da kupim i na kraju kad odlucim niko nema na stanju.

3. Reventon

Reventon Veteran foruma

Polovno se prodaje pod novo, a novo vecinom ne postoji, moras naruciti, cekati. Na zalost tako je. Najbolje ako neko ima nekoga vani da mu kupi kada su snizenja i ovamo donese, pogotovo kada je tehnika u pitanju.

4. Haker

Haker Veteran foruma

Bilo je s23 koliko hoćeš, ali model.je sada već 1,5 god star, pretpostavljam da se prodalo i normalno ne nabavlja se vise.

Prostor je individualna stvar, ja sam kupio 256 evo 56gb zauzeto nakon tačno godinu dana. Neko napuni i 256 mada je to mali broj ljudi

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

5. zoi

zoi Veteran foruma

Napune žene što slikaju milion slika za Instagrama.

6. adsubzero

adsubzero Komšija

Pa eto u tome je stvar, dosta bitnih slika prenosim sa starih telefona. :)
    Ali i da nije tako ode to zacas. Dolby vision 4k60 1min zauzima 500-600MB. Ne snimam puno ali iscuri to haha :D

7. Reventon

Reventon Veteran foruma

Valja li cemu Samsung A15? Staroj crko stari ZTE, pa trebam uzeti nesto novo ovih dana. Isao bih na 6/128GB model, mislim da je 350KM u Genelecu.
    Uglavnom koristi za Viber, Watsapp, internet, ponekad kamera.
    Ili ici na nesto bolje, A25 ili neki Xiaomi? Nisam u toku sa ovim jeftinijim mobitelima.

8. dams82

dams82 Komšija

Nisam 100% siguran, ali mislim da je u tom cjenovnom rangu opet bolji neki šaomi, tipa redmi note... Možda 12,13,ne znam više ni koji je aktuelan, Samsung treba gledat tek od nekih 700 pa nadalje...

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

9. Reznor

Reznor Overclocker

10. Reventon

Reventon Veteran foruma

Jel velika razlika izmedju A34 i A35?

Ima u opciji i A25 6/128GB i Redmi Note 13 4G 8/128GB sa garancijom za 420KM.

Nekako mi svi izgledaju u 5 deka.

11. Stevie_Ray

Skoro sam pisao, sestra trazila telefon. Izbor pao na kraju izmedju A34 i A35, ali posto A34 nije bilo na stanju, uzela A35. Xiaomi iskljucismo iz izbora...

Reventon likes this.
  12. Reventon

Reventon Veteran foruma

I kako je zadovoljna, nema nekih zamjerki?

13. Stevie_Ray

Zadovoljna, nije mi se nosta zalila. Jedino bi htjela da je telefon manji, ali kaze navikla se.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. Reznor

Reznor Overclocker