Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Google Android

    Ne radi za GW620. Jos nije skripta uradjena.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Google Android

    I ako ga ima na listi, na gadget.ba, GW620 ne moze instalirati doticne ptićice. Šteta.
     
  4. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    Re: Google Android

    skidoh iGo za android. nije sam iGo ni toliki problem koliko su mape. na kilu foruma linkovi mrtvi. onda ove sto sam bio nasao smjesne bile bukvalno. na jedvite jade nadjem neke koje valjaju
    uglavnom pravo "smooth" prikaz, jednostavno za instalaciju. probao neke druge aplikacije, ali to je boze sacuvaj
    ukoliko nekome treba rado cu podjeliti.
     
  5. BoLa

    BoLa Aktivista

    Re: Google Android

    Skidoh Angry Birds sa getjar, al ne ferceraju kako treba. Ne znam do cega je mozda ne dobijem .jar za moj mobitel ali nakon malo istrazivanja sam pronasao da masi raje ne radi game kako treba.
     
  6. pac

    pac Komšija

    Re: Google Android

    Lite verzija sa merketa radi.
     
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: Google Android

    Izasla je full verzija i na marketu! Meni radi 8)

    PS. Da ne bih otvarao novi topic, samo kratko: Da li je genelec jedini koji ima microSD karticu "Class 6"?
    Konkretno, radi se o: "MICRO SD-Card 8 GB takeMS sa ADAPTERIMA, SDHC class 6" (30,70KM), jer sam procitao da ovaj app2sd najbolje radi sa spomenutom "klasom" kartica, a u Sarajevu izgleda jedino Plus ima malo kvalitetnije, ali i one su "Class 4"!
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: Google Android

    Niti jedna radnja u Sarajevu nema class 6 sd kartice, provjereno u vise navrata.
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: Google Android

    Zahvaljujem na brzome odg., ustedio si mi maraton po gradu! A nije mi ni ovaj TakeMS nesto, pogotovu kada za iste pare mogu Transcend uzeti vani :wink:
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Google Android

    Ne znam da li ovo spada pod ilegalu, ali kako se updateuje firmware, android 2.1 na 2.2? Ovih dana ce vjerovatno djevoka uzeti HTC Legend, pa me zanima kako ide ta procedura. Ako ima neko neki link, ili mi moze ovdje objasniti...
     
  11. pac

    pac Komšija

    Re: Google Android

    Kod htc se skine novi fw preko wifi-a pa se iz recovery-a oznaci taj 2.2 rom sa sd kartice za update. Uglavnom nesto slicna kao instalacija win-a ;) Da ti bude jos jasnije imas na youtubu mali milion primjera kako se update-uje root-a itd itd.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Google Android

    Sad sam trazio po youtube-u. Nasao za nexus one, valjda je to to. Kad ga uzmem, ako sta zapnem, javim se opet.
     
  13. pac

    pac Komšija

    Re: Google Android

    Vjerovatna Specifikacija novog Samsunga Galaxy S2, izlazak pocektom slijedece godine

    [​IMG]

     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Google Android

    Ako su tacne --->>> :shock:
     
  15. JaLa

    JaLa Komšija

    Re: Google Android

    Znaci, skupljamo pare za ovo cudo :)
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: Google Android

    Bit ce 500€ min, sto se tice firmware-a provjeri na xda developers forumu
     
  17. JaLa

    JaLa Komšija

    Re: Google Android

    pa to onda nije nista kada se uporedi sa iPhone 4 ...
     
  18. Venom

    Venom Aktivista

    Re: Google Android

    Jel zna neko kako uci u fastboot na LG GW620. Googlam i ne mogu da nadjem. Tj nadjem ono standardno drzati space ili menu+space tokom boota, al jednostavno nece. Verzija firmware-a je V10C.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Google Android

    Sa space + menu ulazi u safe mode. V10c.
     
  20. Venom

    Venom Aktivista

    Re: Google Android

    Pokusavao, nece jednostavno, kad tacno treba pritisnuti to, zajedno i space i menu pretpostavljam?