HWB Folding@home nagradna igra

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Dec 15, 2008.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Neovisno od ove nagradne igre, ja nastavljam foldat i picim prema nekoj vecoj poziciji na tabeli :)
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    A i ja nastavljam, uz pomoc nagradne odsad i sa GPU klijentom :D
     
  3. kAcA

    kAcA Aktivista

    Cestitke svim dobitnicima :D
    Nastavljamo sa foldanjem!
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    potpisujem! :) svima srecna Nova 2009. godina :) i da je provedete u zdravlju, sreci i veselju.
     
  5. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Čestitam svim dobitnicima: :D
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    cestitam :) haj da vas sad vidimo :) kako foldate :)
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    čestitke svim dobitnicima! :wink:
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    krajem sljedece sedmice :D
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Eto ljudi sad jos samo da iskoristite ove nagrade za dobrobit covjecanstva, nemojte da vas krajsisi smetnu s puta :D
     
  10. GW

    GW Moderator

    Ja ću svoju pokloniti.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Svaka cast. ;)

    Jedno je sigurno - slabiji je folder od te tvoje 9600gt. :D
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    cestitke,nadam se da cu sljedeci put imati vise srece :p
     
  13. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    ako bude sljedece nagradne igre!:
    sto bi bilo dobro kad bi bilo. alil..
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Enis je nagovijestio da ce nesto bit u drugoj polovici januara, ali nista nije obecao.
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Neke fancy tastature i misheve nesto nesto ... ovaj put sam hardware-ski spreman tako da na sljedecoj igri.... Moncho iz going down!!!

    ;)
     
  16. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Cestitke svim dobitnicima.

    Samo šteta što ima ovoliko koji samo radi nagradne igre nasilu foldaju.

    [​IMG]

    Zaista velik pad...

    Just keep folding...
     
  17. sumeir

    sumeir Komšija

    Može prijedlog... ako HWB bude organizovao da kažemo "žešće" nagradne igre neka se naprave neka vrsta kvalifikacija i da se prati kontinuitet "foldera", tako da se i na osnovu postignutih rezultat i mogu kvalifikovati za istu. Tako da oni koji zaista foldaju za HWB tim zaslužno i dobiju nagradu.
     
  18. vnm_

    vnm_ Komšija

    mada su sad i neki cudni WU, ipak je previse palo. meni vec 5 dana folda sto je skinuo u ponedjeljak i opet nece zavrsiti danas...
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tada postoji problem da upravo oni sa jacim hardverom (8800GT ili sl.) dobiju nesto poput 4670 ili 9600GT, a takvu mogu samo prodati.
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    Pa dobro ja rekoh "žešća" nagradna igra :smt003 nisam mislio na 4670 ili 9600GT :smt003 . Kako god, čak i onaj koji ima recimo 8800 i vrijedno folda za HWB f@h tim ima pravo da uradi šta želi sa karticom tj prodati ili pokloniti.

    Ili da se prijave ko sa čim folda i na osnovu toga se "bori" za određenu nagradu npr oni koji su sa 8800 dobijaju istu ili neku bolju, cpu folderi neku drugu i sl. Samo prijedlog i ako ništa pokušati napravaiti neki balans šta ko dobija i to je to, naravno na kraju HWB ima zadnju riječ o tome kako će se organizovati nagrada i šta će biti.