HWB Folding@home nagradna igra

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Dec 15, 2008.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    dajte ljudi sta vam je. pricate vec o novoj nagradnoj igri, a ppd u timu opada :( dajte gas malo :)
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    Heb ga , morao sam ga na par sati ugasiti da ga ocistim, vala zasluzio je,
    nije 20 dana gasen 24/7, al što ne znaci da necu nastavit istim tempom :wink:
    KEEP ON'
     
  3. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    e ovako mozete li mi objasniti kako to kad ovo zavrsi foldanje kako se onda ti rezultati salju i kako to ide. posto i ja bih da malo foldam sad kad nema nagradne igre. da malo popravimo score. sa ovom mojom 2600xt valjda nesto postignem!
    zanci kako to po zavrsenom da uradim? i da li smeta da on folda dok ja radim nesto u catia-i?
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  5. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Ok jeste da je ogroman pad , neki su foldali za nagradnu igru , ali neku nisu tu vec danima
    od nove godine , ja tek danas se vratio i palim da vrti fah ko sto je i do sada.
    Vjerujem da ima jos takve raje.
    Bilo kako bilo , istina da ce ppd pasti jer neki odose zbog nagradne igre.

    BTW: Crdtitke svim dobitnicima.
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    pravi folderu su i dalje tu i foldaju punom parom, ne samo radi nagradne igre...
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    Meni ovo nešto slabo ide...U prosjeku nekih 2000 poena dnevno s time da foldam oko 12 sati u prosjeku. Sad ne znam je li to ok ili bi sa 8800GTS 320 MB trebalo ići bolje?
     
  8. Esh

    Esh HWB

    To ti je "to" sa pojavom ovih zahtjevnijih jedinica jer je 24h ppd oko 3500-4000.
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Ok. Znači toliko i treba. Sad sam nabavio novi cooler za CPU pa kada ga postavim foldat ću i preko noći. Ovako ne mogu jer je cooler glasan pa ne mogu spavati.

    Komšija mi u po noći lupa i galami: ''Sad si našao usisavati!'' :D
     
  10. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    To stoji , samo kazem da prave rezultate - koliko je ostalo u timu cemo tek vidjeti u narednih 10ak dana
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    Vidimo mi vec njih :):), sve je jasno ko dan :0
     
  12. JasonH

    JasonH Aktivista

    Ja se tek nakon 5 februara vracam u folding ..
    Pc vise nije kod mene..
    Sada sam na nekom laptopu , low end.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ja, sacekajte malo da prodju novogodisnja mahmuranja :) evo i ja danas na posao dosao, kuci komp nije radio do 3.1., isto tako ni kod ljepse mi polovine, jedino kod jarana sto folda GPU i CPU :) 24/7 :) a moram i ja ovih dana rastaviti komp da ga ocistim proc mi ide i do 70 stepeni :)
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    majku mu staru, pa neces valjda sada proc rastavljati, ako to krenes onda batali odmah sve...

    :) :smt003
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    kontam svaku jezgru na ruke da operem, u varikini :) ma da mi je samo raspuhati hladnjak i pastu promijeniti, samo mi se mrsko nakaniti praaaavo..
     
  16. pac

    pac Komšija

    Ovo se moglo i ocekivati sa ovim drasticnim padom foldanja, bilo je o tome price i tokom nagradne igre!

    I kod mene graf ne folda vec od subote, jbg comp i servisu.
     
  17. kAcA

    kAcA Aktivista

    Kod mene isto...Ne znam kad se vracam sa foldanjem trebalo bi biti ubrzo
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Preclockali se ovi racunari preko nove godine :p
     
  19. sumeir

    sumeir Komšija

    Ma jok odoše na remont :smt003
     
  20. Moncho

    Moncho Komšija

    nagrada preuzeta od doga :), sada treba jos proc uganjati i idemo :)