Kupovina Laptop/Notebook 1-10000KM - Svi upiti ovdje

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by apdejt, Feb 20, 2009.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Po tome bi trebale skociti i ostale cijene.. U ovom slucaju nisu, sve je ostalo isto samo su digli cijenu laptopa za koji sam poslao upit, smijesno. :mrgreen:
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Odgovorili su mi da su izmjenjene neke cijene.. Sad ovaj losiji model ispade skuplji, dobri su.. :mrgreen:

    EDIT: Sad je cijena vracena sa 144 000 i nesto na 135 000.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gdje ga ima kupit?
     
  4. neko

    neko Aktivista

    Ja ga vidjeh na ekupi.ba ?
     
  5. Vjetric

    Vjetric Aktivista

    Jel valja kupovat preko amazona ili neceg drugog? Jel oni uopce dostavljaju na balkan lol. Da li je sigurno..
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Amazon ne dostavlja,ali imas ebay.
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kakvi su generalno laptopi marke packard bell a konkretno ovaj model
    Packard Bell EasyNote LJ71 led 17.3 ekran
    ima sasvim solidne komponente i cijenu,naravno polovan je ali mi je opet primamljiv
    evo link sa pika http://www.pik.ba/artikal/4121789/packa ... -lj71-led/
    jedino sto izgleda da nema je HDMI a to bi bas bilo pozeljno,jer mislim da ova konfiguracija moze gurati PES 2012/13 na nekim medium postavkama a HDMI bi mi godio da ga spojim sa lcd-om
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Koliko vidim po specifikacijama ima HDMI.
    E sad cijena zavisi koliko je jos ostalo garancije.

    Inace Packard Bell = Acer.
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

  10. neko

    neko Aktivista

    Zna li neko ima li negdje u Hrvatskoj kupiti ovaj Lenovo Y580 (59334290) model?
    Pozdrav.
     
  11. Vjetric

    Vjetric Aktivista

    Gdje se moze kupiti Acer Aspire V3-571G-53214G50Makk ?
    Ne mogu ga nigdje naci niti nabaviti.
     
  12. Vjetric

    Vjetric Aktivista

    Hmm, nitko ne odgovara..

    Idemo traziti dalje, trazim neki gaming laptop do kojih 1300 KM, naravno grafa da je sto bolja.. Preporuke?
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

  14. selvin

    selvin Moderator

  15. Vjetric

    Vjetric Aktivista

    U Zagrebu sam, sta mislite o ovom http://www.jeftinije.hr/racunalna-oprem ... 34?tab=pod? Naso sam ga i za 4650kn.

    Ovaj gore MAkk je jedini imo GT 640M a da je ispod 5000kn :(

    EDIT: Ili mozda http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=12058. Ima 3 godine garancije.

    Nitko ne odgovara :'( Mislim da cu onda uzet ACER ASPIRE V3-571G-53214G50 MASS.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Šta i gdje uzeti otprilike za milju?
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  18. rama

    rama Aktivista

    Onda uzmi Toshibu. Još ima dvije godine garancije.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Acer AOD257 692 KM
    Acer AOD270 692 KM
    Acer AOD255 3G 782 KM
    Acer AOD270 3G 782 KM
    HP 630 1176 KM

    Šta izabrati od navedenih? Moraju biti ti, radi kupovine na rate, dakle kupovina u radnjama nije opcija. Laptom bi se koristio za obične kućne poslove, tipa Office, surfanje i tako. Neka lagana igra, ništa posebno. Dakle grafika nije bitna. Ako jeftiniji može zadovoljiti, rađe bi se išlo na jeftiniju varijantu da se ne daju pare bezveze.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koliko sam ja upoznat,ovi ACERovi su ti nettop-ovi,znaci fakticki samo za surfanja sa 10.1 incnim ekranom i atom procesorima na 1.6 GHz

    a ovaj HP ima neke jace procesore ali mu je cijena paprena na rate a za kes se moze naci puno jeftinije na piku