Kupovina playera (DVD/Blu-ray) po cjenovnim kategorijama

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Nov 15, 2008.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa neces valjda slati nazad i placati postarinu? Neka samo posalje drugi :)
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jeste da to ide samo tako lako...
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    sto da ne? Znaci ako ti je on poslao pokvarenu stvar ti moras placati za to? Ili neka ti vrati dio novca za postarinu koliko ce te kostati slanje ili neka samo posalje drugi. Ja sam tako dobijao po 2-3 artikla jer nisu stizali na vrijeme, pa mi slali ponovo, doduse manje vrijednosti.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Hebu vas zuti ko beduin kamilu, lijepa prodavnica barem znas kome glavu razbiti, ako neradi. :smt003
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako rekoh nije uopste problem dobiti drugi pa cak i da ti vrati pare ako nista, puno im je stalo do pozitivnog feedback-a.
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo probah drive i kod sebe i problem sličan. Malo sam ga pregledao nigdje ne piše da je neka marka samo 2 naljepnice gdje piše na kineskom. Čita uredno DVD kod mene ali Blue ray disk neće. Ubacio sam PS3 igricu original i ne čita. Pa kontam da nema neka zaštita jer je original blue ray ali logično bi bilo da je barem učita. Ovako kad ubacim BR disk čitač se ponaša ko da nisam ništa ni ubacio. Doduše jaran je probavao i bianco BR diskove i ne čita ni njih. Evo kako ga očita u dev manageru i exploreru:

    [​IMG]

    Dakle sve su prilike što kaže JVC da nas je kinez 'odradio' halal mu ćufta! Čuj 80$ za obični DVD-RW marke MatSHIT-a :lol:
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    posalji mu to i reci mu. A jesi li ti do sad kupovao sta preko ebaya? Nesto si mi suvise skeptican :) Cojk ima dobar feedback, ima dosta komenatara za taj BR drive pozitivnih.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bez obzira na feedback, Matshita drajvovi su veliko smece.
    I naravno ne mogu se original PS3 igre ocitati jer nema enkripcijskih kljuceva koji se nalaze u Cell-u.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    neka trazi onda pare nazad ili drugi drive, koliko god da su smece mora sprzit bar jedan prazan BRay :D
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ima dobar feedback zato je jaran i izabrao tog lika jer je kontao da nije lažnjak, ja sam ovaj puta samo posrednik. Naravno kupovao sam dosad mnogo puta sa ebaya tako da nisam ništa sumnjao. Ništa javim se kinezu pa ćemo se dogovoriti nekako.

    @Neo nikako ih ne čita? Možda je to i problem. Uzet ću sad od jarana bianco BR disk pa ću probati.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda ti do sad islo sve glatko? Ih sta sam ja puta dobijao duple stvari ili mi vrate lovu, nekad ispadne i dobro kad se iskomplikuje :D
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa i nije baš. Imao sl. problem. Vratio defektnu robu i dobio zamjenu samo se ne sjećam ni šta je bilo ni kome.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Tu si pogrijesio, ako si ti placo postarinu da vratis robu.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jesam, platio sam 10-15KM je bilo... Evo sad mi je belaj što nemamo nijedan bianco BR disk naručeni su i oni al nisu još stigli.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    kupi, po mogucnosti neki kvalitetniji. Ako je ta marka smece, kao sto baha rece, onda ce traziti i kvalitetnije medije. :)
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znat ces najbolje ako uzmes iz videoteke jedan BR film i probas ga pustiti.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nabavio jedan kvalitetniji bianco BR disk i očita ga uredno sa ovim programima za prženje. Hvala na pomoći.