Logosoft - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by (:-D, Feb 8, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ova LOL ponuda je upravo to: LOL. :lol:
    mislim "Fair 60%", koji k***c ce ljudima to pri 512K i to jos za 94KM. ocekujem ogromne probleme na pocetku.
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    I ja se pitam dal se moze koristit ovaj bitchnet-ov "speed touch" modem???I sto je najvaznije, IMAL TO VEC NA ALIPAŠINOM POLJU, moram sutra odmah zvati i pitat!!!
     
  3. (:-D

    (:-D Aktivista

    Tek rade grbavicu a mislim da je bolje biti na ovome drugom paketu od 8GB nego na adsl od 3G za iste pare
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sta imas od jadnih 8GB? pogotovo ako hoces kvalitetniji .mkv film da skines, ili gluho bilo 1:1 HDDVD/BR rip.
     
  5. Andrej J.

    Andrej J. Novi član

    Pa da. Davati 30km za 8GB bez obracunavanja uploada, i free zonom je besmisleno, pogotovo kad to sve mozes dobiti kod Bihnet-a, ali sa 3GB prometa. Meni je jasno da je ovaj portal bihnetovski orijentisan, ali otisao si malo previse. Svaki tvoj post na ovu temu je pljuvanje i ismijavanje logosofta. Cak i sulu nema argumenata jer su ukinuli obracunavanje uploada. Ne znam koliku platu primas u telecomu, ali dobit ces je sigurno i ako nas pustis da malo diskutujemo. Da se razumijemo, ja nisam nikakav lol fanboy, ja sam manje-vise prisiljen korisitit logosoftove usluge, jedina alternativa mi je hs, ali ta avantura je trajala cijelih mjesec dana i rekao sam nikad vise.

    Inace, za ove koje interesuje dostupnost DSL usluge u raznim dijelovima grada; logosoftova tehnicka podrska je dostupna 24h, nije ih tesko dobiti i ljubazni su?!
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    lol, si ikad cuo za ELOB? Skoro svaki mjesec skinem 150 - 200 GB, e to je net :smt003

    Upravu je Baho, jbte, pa skoro svaka novija igra je teska 6+ GB, pa ti razmisli :roll:
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    e pa prisiljeni lol fanboyu fyi - bihnet mi se gadi jednako kao i logosoft, tako da skoro od samog pocetka catv infrastrukture koristim epn. bio nekada na lol-u i nikada vise. da mi kablovska podrzava elob net, platio bi im trostruko ako treba. sad je usluga samo malo manje losa nego prije, a nece ni telecom sjediti u mraku...
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Covjek je samo htio reci da je bihnet jadniji.. i to za 8/3 puta.. :D
     
  9. Andrej J.

    Andrej J. Novi član

    Vedo, da si samo malo pazljivije procitao moj post, vidio bi ovaj dio.

    Ili ti u prevodu: ELOB ne moze svugdje. Nema razloga da se ovdje prepucavmo ciji je isp najbolji, ja znam da je moj daleko od toga, ali nemojte pljuvati po ljudima jer se napokon trude nesto uraditi.

    edit:

    Zar vi ne zagovarate originale, kakva je sada prica o skidanju igara?!

    edit2: slucajno pritisnuh quote umjesto edit u postu ispred, molim da se prvi izbrise...
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pravila kazu da se zakon nece krsiti na ovom forumu. Sta ti radis u privatnosti svoje kuce sa svojom konekcijom uopste nikog ne interesuje.
     
  11. reuf

    reuf Novi član

    A jel neko zna koliko kosta ovaj modem da se otkupi?
     
  12. Piroman

    Piroman Komšija

    Evo nazvao, pitao, kaze da je trenutno samo na grbavici moguce prikljucenje, a kada se bude dalje širilo, bit će obavijesti na stranici i po naselju(zgradama) gdje stize....ajd..nece valjda dugo trebati da stigne do alipašina!?
    A što se tiče ovih BITCHnet "SpeedTouch" modema, kaze da su 100% kompatibilni, i nemoraju se nikakve dodatne karafeke ugradjivat ili sl., jednostavno odjavi se BITCHnet adsl i prijavi na njihov servis...jedva čekam... 8) 8) 8)
     
  13. reuf

    reuf Novi član

    Super, ja sam na Grbavici, jel to znaci da mogu vec preci?
     
  14. Loki

    Loki Komšija

    Pa zovi ih i pitaj.
     
  15. Benq

    Benq Komšija

    Kakva je free zona na logosoftu zanima me sadrzaj ?
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    zanima me kako se uploaduje kod njih,je li moguce pauzirati pa poslije nastaviti upload,download i tako to?
     
  17. Moncho

    Moncho Komšija

    Nema jos ni rijec o tome u kakvom vidu vide Logosoftovci free zonu.
     
  18. Benq

    Benq Komšija

    Pa sta je sad jel ima LOL free zonu ili nema, oni tamo mulci kazu da imaju al neznaju nista opsirnije sto me bas i cudi,.....a ne mogu da vjerujem da apsolutno ni jedan clan foruma nije na Logosoftu :roll:
     
  19. reuf

    reuf Novi član

    Ima clanova na logosoftu, ali na kablovskom i bezicnom.... jer XDSL jos nije krenuo, izuzev par korisnika koji su na testnoj fazi...pa jedino ako ima takvih...a sumnjam...
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    benqa i interesuje kakva je freezona na kablovskom ;)