Logosoft - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by (:-D, Feb 8, 2008.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Logosoft

    Evo veceras logosoft izgleda uspostavio nove pakete. Uglavnom download mi skocio sa 1 na 2 Mbita i fino izgleda. Sad cu jos brze pocuclat onih 6,5GB downloada :mrgreen:
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Logosoft

    nidje vete.od kako je bitchnet promijenio pakete,svi se loze na to.plagijat cisti :x ima li neko da ponudi nesto izvan konkurencije kao sto je to ELOB uradio :|
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija

    Re: Logosoft

    Čemu da se nadaš kad su kablovski operateri podiljeni po "mahalama" u jednoj ulici recimo HS u drugoj Elob i sad da se nadamo da "zabadaju" bandere i ulaze u " tuđu teritoriju" koju su je označili ko mačci, ... Mislim da je teško da se to desi, jedino kakva kataklizma sve da uhelaći pa "Jovo na novo" . ... valja durati...
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: Logosoft

    Ma bice elob na wireless-u,tako da logosoft mora sto prije da krene u akciju svoga spasavanja.. Inace tek sada ce poceti prava borba provajdera..
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Re: Logosoft

    Logosoft ne zivi od nas, obicnih smrtnika..., logosoft ovisi o pravnim licima.
     
  6. (:-D

    (:-D Aktivista

    Re: Logosoft

    Et pricalo se pricalo nece nikad LOL ali ipak logosoft pozurio :lol: :lol:
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Logosoft

    bez flata ne moraju ni zuriti...
     
  8. (:-D

    (:-D Aktivista

    Re: Logosoft

    ....ponuditi pakete koji ce u svakom pogledu biti superiorniji od trenutne ponude na trzistu, te da cemo ispuniti dugotrajne zahtjeve korisnika za besplatnim upload-om, te zonom besplatnog saobracaja, te paketom sa flat pristupom.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Logosoft

    my bad. ispricavam se. pospanost i alkohol cine svoje. :lol:
    jos da nas obraduju cijenom i da to "uskoro" zaista i bude uskoro...
     
  10. GW

    GW Moderator

    Re: Logosoft

    Zar ti ne reče da ne piješ?
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Logosoft

    Uglavnom ne, ali bila je iznimna situacija... :roll:
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Logosoft

    Uff logosoft u Tuzli je trenutno u banani :). Izgleda da je trenutno previse korisnika a da njihova infrastruktura to ne moze podnjeti. Uglavnom od navodnih 2Mbita downloada nista "preko dana", kada je vjerovatno najvise korisnika. Situacija se poboljsa navece i rano ujutro. Izgleda da valja mijenjati providera. :(
     
  13. Andrej J.

    Andrej J. Novi član

    Evo objavili su prva dva paketa. Ja definitivno prelazim na ovaj prvi, vise mi se isplati nego kablovski paket koji trenutno koristim. Drugi paket je po meni glupost.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    cek cek, neko gore meni boldirao dio recenice u kome se spominje flatrate paket. :lol:
     
  15. Andrej J.

    Andrej J. Novi član

    Opet se spominje flat :mrgreen: ali sudeci po cijenama prva dva paketa, bit ce 100km bez PDV-a. :smt006
     
  16. Venom

    Venom Aktivista

    Pricajte sta hocete, ali ovaj prvi dsl paket je prihvatljiviji od bilo kojeg bihnetovog.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nema sumnje, 8GB je daleko vise nego 3GB.
     
  18. Loki

    Loki Komšija

    Meni se drugi sviđa s obzirom da isto dajem za 9G koje je u klincu u zadnje vrijeme, barem kod mene. Ne znam kakva će dostupnost biti...
     
  19. Piroman

    Piroman Komšija

    Gdje da potpišem...imal to na Alipašinom...ODMAH uzimam prvi paket...da hebem ovu bitchnet gamad posred mafijaške guzeee!!!
     
  20. Andrej J.

    Andrej J. Novi član