Preporuka za smartwatch

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Reventon, Aug 30, 2019.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma dobar je on ali ako si spreman da punis svaki dan i skidas sad sa ruke onda uzmi.Ja od brata neki dan posudio malo cisto da testiram i rekoh neka hvala.Stvarno je perverzno dobar i lijep i super software ali vala jebes sat ako cu ga svaki dan puniti.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Par ljudi na poslu ima frontier njima po dva tri dana traje baterija.. To je Haj bože pomozi.

    Sent from my Huawei P30
     
  3. DSA

    DSA Aktivista

    Frontier gura minimalno 2 dana, nekad i 3. Sve zavisi od aktivnosti, praćenja otkucaja stalnog, broja aplikacija gdje su uključene notifikacije, gps, always on ili off itd.. Individualno je
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jebaji ga sad :) ja ga uzeo :) 250KM sa 11 mjeseci oficijelne garancije...

    Sent from my Huawei P30
     
    SpookyMoO likes this.
  5. DSA

    DSA Aktivista

    Džaba. Odličan je to sat. Nećeš se pokajati. Poslije Apple watcha najbolji sigurno, a u nekim stvarima i bolji.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    AW je definitivno meni najbolji smart watch, nikad se nisam pokajao što sam ga uzeo.

    Probao xioami amazfit, mi band, gear s2, gear s3.. meni nisu legli.
     
  7. DSA

    DSA Aktivista

    Pa prednost Galaxy Watcha bi bila recimo bolja baterija i kompatibilnost sa oba ekosistema. Meni je recimo frontier odlično radio sa iPhone. Apple watch je tek od zadnje serije recimo ubacio always on, Samsung to ima odavno. Ostale stvari su na strani Apple. Dizajn, možeš ga bez problema isfurati i na trenerci i na odijelu uz odgovarajući remen, što je kod Samsung satova nemoguće radi širine, debljine i uopšte sportskog izgleda.. stabilnost, neke funkcije koje su recimo meni super tipa talki walki itd.. Uglavnom, dobra su oba sata, nema tu dileme
     
  8. DSA

    DSA Aktivista

    X
     
    Last edited: Aug 6, 2020
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Narucio sam Huawei GT model, doduše 1 verziju.

    Iako nije u rangu sa Samsung modelima, najviše sam se odlucio za GT zbog baterije koja ce gurati 14 dana.

    Oko 180km nov valjda stigne :D

    Vagao sam i amazfit bip al mislim da je GT sasvim solidan izbor za moje potrebe.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel moram otkljucati na mobitelu na zakljucanom ekranu "poruke" da bih vidjeo sasržaj poruke na GT watch.

    Uredno mi dolaze notifikacije i ime ko šalje, al ne vidim tekst poruke.

    Može li se namjesti da je na mobitelu zakljucano a na satu da vidim sadržaj?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Sta se nudi od ovih smart watches sad najaktuelnije, best buy? Malo sam pregledao ove verzije Samsung-ovih, tipa S3 Frontier, Galaxy Watch, gledao sam i ovaj Huawei GT i slicne, ali da prvo pitam ovdje prije nego se dublje zadam u google-anje.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Jesi prodao i sta kupujes sad poslije njeg? :)
     
  13. DSA

    DSA Aktivista

    X
     
    Last edited: Aug 6, 2020
    Reznor likes this.
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Sta mislite o ovom Amazfit GTSu, ima li ga ko? 250 KM kod nas nov. Lijep mu display, podsjecaj dosta na Apple Watch, samo eto sto je 3x jeftiniji. Treba mi cisto da prati korake, kalorije itd.


     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam uzeo prije pola godine Huawei GT sat i odlicno me služi.

    Izašao me oko 170km dok sa alija, za korake, vožnju bajka i gps fazoni taman.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja imam GTR-a i tip top je. Sve što mi treba je tu. Doslovno napucani Mi Band sa 15 dana battery life-a
     
    Vedo likes this.
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Gdje si ga uzeo? Ima li gdje u Sa za ove pare. Mrsko mi se peglat sa Euroexpressom iz drugih gradova.

    EDIT: Sad vidim da si napisao GTRa, ja kontam uzet GTSa, al trebalo bi da su isti (sem dizajna)

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam kupio prije nove godine bila akcija na aliexpresu.

    Kod nas se vrte po 250km GT model.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @Vedo jaranica ga je uzela na moju preporuku. Osmijeh s' lica ne silazi. Za 250km je brutalan :)
     
  20. Decerto

    Decerto Komšija

    moj Gear S3 Frontier radi perfektno od dana kad sam ga kupio. Nisam mu jos uvijek nasao manu. Mocno izgleda,hiljade "lica" za sat,aplikacija,baterija,itd...jos ako stavis brightness na 10 bukvalno ubi u oci :D .

    [​IMG]
     
    Vedo likes this.