Preporuka za smartwatch

Discussion in 'Pametni telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Reventon, Aug 30, 2019.

1. SpookyMoO

SpookyMoO Komšija

Ma dobar je on ali ako si spreman da punis svaki dan i skidas sad sa ruke onda uzmi.Ja od brata neki dan posudio malo cisto da testiram i rekoh neka hvala.Stvarno je perverzno dobar i lijep i super software ali vala jebes sat ako cu ga svaki dan puniti.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

2. Qler

Qler Veteran foruma

Par ljudi na poslu ima frontier njima po dva tri dana traje baterija.. To je Haj bože pomozi.

Sent from my Huawei P30

3. DSA

DSA Aktivista

Frontier gura minimalno 2 dana, nekad i 3. Sve zavisi od aktivnosti, praćenja otkucaja stalnog, broja aplikacija gdje su uključene notifikacije, gps, always on ili off itd.. Individualno je

4. Qler

Qler Veteran foruma

Jebaji ga sad :) ja ga uzeo :) 250KM sa 11 mjeseci oficijelne garancije...

Sent from my Huawei P30

SpookyMoO likes this.
  5. DSA

DSA Aktivista

Džaba. Odličan je to sat. Nećeš se pokajati. Poslije Apple watcha najbolji sigurno, a u nekim stvarima i bolji.

6. Aldiin

Aldiin Komšija

AW je definitivno meni najbolji smart watch, nikad se nisam pokajao što sam ga uzeo.

Probao xioami amazfit, mi band, gear s2, gear s3.. meni nisu legli.

7. DSA

DSA Aktivista

Pa prednost Galaxy Watcha bi bila recimo bolja baterija i kompatibilnost sa oba ekosistema. Meni je recimo frontier odlično radio sa iPhone. Apple watch je tek od zadnje serije recimo ubacio always on, Samsung to ima odavno. Ostale stvari su na strani Apple. Dizajn, možeš ga bez problema isfurati i na trenerci i na odijelu uz odgovarajući remen, što je kod Samsung satova nemoguće radi širine, debljine i uopšte sportskog izgleda.. stabilnost, neke funkcije koje su recimo meni super tipa talki walki itd.. Uglavnom, dobra su oba sata, nema tu dileme