SP 2010 Južna Afrika

Discussion in 'Sport, automobili, fitness' started by sgtPepper, May 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ColdFire

ColdFire Overclocker

Go Oranje :D Posle njih Englezi , ostalo mi je svejedno samo da nije Italija :lol:

2. Hansel

Hansel Komšija

Holandija pa onda Engleska. Cak bi bilo lijepo vidjeti to finale.

3. Pasha

Pasha Komšija

Drago bi mi bilo da sve ove jače reprezentacije (osim Njemačke i Italije) poispadaju u grupnoj fazi. Volio bih da Srbija i Njemačka daleko doguraju, a Italija odbarni naslov.

4. Zlatan

Zlatan Komšija

Mob thnx za topic, bt samo bih kratko prognozirao/prokomentirao ovo:

bez puno pametovanja sigurno nece biti ovako...

5. Pasha

Pasha Komšija

Pa dobro, Australija i Gana su prejake reprezentacije(NOT). Kada smo mi dobili Ganu, mogu misliti šta će im Srbi i Nijemci tek uraditi.

6. Alibegovic

Alibegovic Veteran foruma

Živi bili pa vidjeli.

7. forzamilan

forzamilan Veteran foruma

zadnje svjetsko prvenstvo tipovao sam na italijane i pogodio. ovo nekako ne mogu da se odlučim. sigurno je da su španci možda i najozbiljniji kandidat za svjetsko prvenstvo. po meni njemci klasika daleko će dogurati polufinale, italijani loši do bola međutim ne otpisuju se oni nikada ipak su svjetski šampioni s razlogom. navijat ću za italijane i slovence kad nas već nema a budno ću pratiti i srbiju. nekako kontam da bi finale moglo biti njemačka-argentina to bi bio klasik :D

usput pitanje kakva je JAR sa vremenskom zonom u odnosu nas? kad ćemo te tekme gledati?

8. Pasha

Pasha Komšija

Ista je vremenska zona.

9. sgtPepper

sgtPepper Overclocker

Zašto misliš to ? Zato što Gana ima Essiena ? Ne može on ništa napraviti ako nema do sebe još dvojicu/trojicu suigrača približno iste klase.

10. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Slaba je Gana, barem po onome sto se vidjelo na Africkom kupu. Srbija moze daleko, a Njemackoj ne gine polufinale :D

11. Pasha

Pasha Komšija

Pa zar nisu igrali finale na afričkom kupu?

12. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Jesu, ali citavo prvenstvo je bilo lose, nijedne kvalitetne ekipe.

13. Zlatan

Zlatan Komšija

tesko mi je objasniti 'logicki' ....to je otprilike slicno kao kad sam pri najvecem hypeu oko barce rekao 'barca nece osvojiti LP ove godine' :)

EDIT: hmm pogledati i cetvrti redak mog signaturea 8)

14. ColdFire

ColdFire Overclocker

lol

15. sgtPepper

sgtPepper Overclocker

Ballack propušta SP. Mislim da nije neki hendikep ovo za Njemačku, te ih i dalje držim kao jedne od favorita.

16. Esh

Esh HWB

Kako nije? U smislu neke discipline, on im je glavni igrac..

17. Daddy

Daddy Novi član

Sigurno, kapiten i vođa ekipe. Samo njegovo prisustvo na terenu im puno znači.

Ako su se i ubrajali u širi krug favorita, sa Ballackovim izostankom će im šanse drastično opasti. Eno i neki dan su se mučili protiv Malte (3:0, ali nimalo uvjerljivo). Ali ipak, Nijemci su to... kao i obično pred velike turnire ne izgledaju dobro, ali onda kad krene postepeno postaju sve jači... možda tako bude i sad :smt001

18. Esh

Esh HWB

Sad ce tu poziciju "vodje" preuzeti Lehmann :D

19. Daddy

Daddy Novi član

Bojim se da neće moći, ode u penziju :mrgreen:

Od golmana na SP idu Neuer, Wiese i Butt.

20. sgtPepper

sgtPepper Overclocker

Nisam nikada Ballacka smatrao nekom igračinom, mislim da je žestoko precijenjen od strane Njemaca, zato lično mislim da i nije neki hendikep za Njemačku.

Thread Status:
Not open for further replies.