Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    S tom americkom pitom gubis privilegiju da ocjenjujes filmove. :D
     
  2. (:-D

    (:-D Aktivista

    :lol: hh sto :?: :lol: :lol:

    Jesil gledo
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne da je najlosiji u serijalu, nego u godini :lol:
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja nisam gledo ni jedan dio, cuj 6 haha :lol:
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja gledao nekih 15 minuta, ugasio i obrisao sa diska po hitnom postupku.
     
  6. (:-D

    (:-D Aktivista

    :D hh naku kuravu nabili ondje ona sto jase
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da evo sada gledo film i vrlo dobar! Rekao bih cak i odlican, s obzirom koliko malo dobrih bosanskih filmova imamo. Emir i Sasa su odlicno odglumili! Emir Hadzihafizbegovic je, po meni, trenutno najbolji BiH glumac.
     
  9. Pasha

    Pasha Komšija

    Nije los.Umro sam onom dileru od sege.Mislim da on glumi Golluma u g.prstenova...
    No country for old man http://www.imdb.com/title/tt0477348/
    Neka vrsta new western-a.Film se cini dosadnim prvih sat vremena u odnosu na onaj drugi sat vremena..
     
  10. Nani

    Nani Komšija

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    nevjerovatno koliko se za ovim filmom diglo prasine.. a hiljade klipova, slika i cega li vec koji objasnjavaju misterije tokom trailera... likovi cudovista koji se pojavljuju na posterima, npr ovde http://illdielaughing.files.wordpress.c ... oster1.jpg ..(s desbe strane vidi se glava cudovista) onda se u eksploziji pojavljuje lice cudovista.. takodjer u nekoj prasini se vidi neki skull itd itd

    koliko sam ja skontao u citavom film se nije vidjelo ni jednom to neko bice.. ne kontam cemu poenta.. a i cemu ova skrivena lica..
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

  13. ming

    ming Veteran foruma

    Death proof dobar? :lol:
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da dobar! Al nije odlican kao, recimo, Kill Bill.:D
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nece nikad ponovit Pulp Fiction :roll:
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa i ne bi valjalo! Sta sad svi filmovi treba da mu budu isti?? Ma po meni mu je gotovo svaki film dobar i zanimljiv i nikad ne znas gdje te vodi. Je li film komedija, horor, akcioni, drama... ili sve zajedno. Definitivno svaki njegov film vrijedi pogledati.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Svaki njegov film od Pulp Fiction je na isti kalup. Godi mi sat vremena suplje price, pa neka otkacena scena al' red je da napravi nesto drugacije. I mislio sam da nece ponovit uspjeh Pulp Fictiona...
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa da njegov rad je prepoznatljiv jer se koristi slicnim metodama (ako na to mislis kada kazes na isti kalup?). To mu nije nikakav minus. Ali ne vidim nikakvu slicnost izmedju filmova Pulp, Kill Bill ili death proof. Onda bi isto mogao reci i za Lyncha da su mu svi filmovi na isti kalup?? Prepoznatljivost je prednost a ne mana.
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija

    Njegovi filmovi su gledljivi ali osjetno je da mu u zadnje vrijeme fali ideje..
    Imao je on dobrih filmova poslije pulp-a.Npr. Jackie Brown itd..
    Jos je imao par kvalitetnih scenarija i sl.
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jackie Brown je meni najlosiji Tarantinov film. Ali recimo Reservoir Dogs, Four Rooms, to je vec druga prica. Nisam gledao onaj prvi, My Best Friend's Birthday ili tako nekako.