BH Telecom mobiteli

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ColdFire, Aug 18, 2008.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    Mislim da nema velike razlike u kvaliteti slike, koliko u velicini. Samo bi te mogao nervirati nedostatak tastature.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    kod 5800 kamera je prosječna. čak je i na mom starom samsungu u600 slika ljepša i čistija.
     
  3. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ok,mislim da cu ipak n97,zvao sam danas i rekli su mi da telefoni dolaze u pon :D.Uzeli su mi podatke i provjerili jeli mogu uzeti n97.Cak su me i rezervisali :D
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Eto vidis. Ispostavilo se da je moja mahalska tacna. Cuj rezervisali, ko da je to neki jeftin telefon, pa im nestalo (ne misli se na nagradnu igru, to je proslo).
    Hajd makar se nadam da ce jednom ispostovati nesto sto su obecali. Ispade sad da zavisis od njih, a ne oni od tebe, samo je kod nas kupac na zadnjem mjestu :evil:
    Forzamilan, kloni se tih gay samsunga, oni pasu samo vlasnicima Razer opreme :lol:
     
  5. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ma dobro :D...nije Samsung toliko ni los izbor.Da u ponudi imaju Omniu HD uzeo bih je bez razmisljanja :)
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    samsung sam shebo za novu i sad imam neku staru motorolu z6 tako nešto to je baš ono frajerski telefon a za razer nemam comment :mrgreen:
    usput ja sam u potpunosti odustao od kupovine mobitel u bh telekomu razloga je mnogo (glavni je nema se keša). a ne bi više uzeo touch telefon nema tih para, jedino ako mi se isplati popraviti već pomenuti SE k850 ovo ostalo 0 bodova.
     
  7. Reznor

    Reznor Overclocker

    @Bumbe to su nekadasnji kozmeticki shitovi sto ih je Samsung pravio. Omniom, Innovom i slicnim modelima je okrenuo novi list.
    @Forzamilan imam i sam dva SE telefona, par Nokija i Siemensa starih u rezervi, a pomenute Samsunge nemilosrdno bacam kroz prozor :lol:
    K850 je ok telefon, a sto se tice kupovine u BHT, moja sestra je uzela 5130 XM Ultra Plus paket, a ni ja ne bih nista skuplje kod njih uzimao.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kod nas u Konjicu se ti likovi sa odjela za mobitele ponašaju kao kauboji, znači strogo rezervisano za rodbinu i ostale kojima su oni voljni prodat, ono dođeš u poštu vidiš nekom prodaje mob i u onom ormariću puno mobitela, pitaš ga ima li šta kaže nema sve prodato :lol: A da ne kažem da te doćeka sa riječima "šta ti hoćeš" Sramota je kakve seljačine tamo zapošljavaju.
     
  9. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ne vidjeh na thread-u je li ko imao iskustva sa ovim novim NOKIA navigatorom 6710, cini mi se dobar phone, a posebno lijepa stvar je dozivotna licenca za navigacijski software (Lifetime vehicle voice-guided navigation license), s tim sto nisam upoznat na kojoj osnovi fercera. Da li to nude samo preko provider-a u odredjenim zemljama ili je jednostavno svaki kupac telefona automatski autorizovan za takvo nešto?
     
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    Javio se Venom par stranica prije. Ne znam za GPS, ja ti jos predlazem da pogledas 6720, samo zbog toga sto ne volim slajd telefone, ali ko zna, mozda ti volis takvu izvedbu.
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jel ko uzimao onaj 6700c i kakva iskustva ima?
     
  12. Venom

    Venom Aktivista

    6710 je odlican fon. Samo od bhtelecoma da ne uzimaj, to je jedino sto imam reci za to :D

    Nakon 3 zamjenjene sim kartice, i telefona koji je sad drugi put na servisu, opet nista rijesio nisam...
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I kod mene jaran ima taj "navigator" na servisu. Problem: iznenadno gasenje i nemogucnost ponovnog pokretanja, barem ne u razumnom vremenu.
     
  14. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Moram preko BHT u svakom slucaju, posto se radi o sluzb. tel. i pretplaceni smo kod njih na Mega 100 paketima. Generalno mozemo uzeti sve sto je u ponudi Telekoma, ali mi je ovaj nesto zapeo za oko. Generalno mi je svejedno je li blok, slide, preklop ili sta drugo, nemam losih iskustava ni sa jednim.
    Probavu sa Navigatorom pa ako bude zezao ide zamjena.
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    moze li preporuka sta da uzmem djeci --telefon da nije mnogo napucan da ga neko prebije da bi mu ukrao.....ali da ima kamericu da moze relativno finu sliku napravit...te da moze istu lako prebacit na komp.... ...btw na mini pretplati sam....
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nokia 6303 ili 6700.
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    6700 je sve osim mobitela za djecu.

    ganjaj nešto jeftinije.
     
  18. efo

    efo Komšija

    nezz sta da ti kazem, cim taj neko ko bi mu eventualno htio ukrast telefon vidi da on ima imalo dobru kameru, ukrast ce mu :S a kao moj prijedlog, recimo nokia 6300 ili samsung neki u tom cjenovnom rangu
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Evo samo da ja javim kratke utiske sa novim mobitelom.

    Roditelji me "iznenadili" sa ovim LG KS360 Etna. Znaci nije nista posebno, ali ima QWERTY tastaturu i biranje na dodir. To bi eto izdvojio kao nesto sto ga krasi, od "ostalih" mobitela u ovoj klasi. Tastatura je ugodna za pisanje, nisam se jos navikao jer sam tek sinoc prvi put upalio mob, ali ide ubolje. Ovaj fazon sa biranjem je isto fin, ne mora se traziti po imeniku ili otvarati da bi se nazvao neko. Ekran je pretpostavljam citav touchscreen, ali su samo omogucili to kada se bira, vjerovatno jer bi morali praviti komplikovaniji sw il sta vec, a tel bi onda bio skuplji, sto im haman pa nije u interesu.

    Ima i iritantnih stvari, prvenstveno sa java aplikacijama, neke ne prepoznaju uredno tast (npr Opera Mini, sto je poveliki minus), ali nista "kriticno".

    Mehanizam za otvaranje se cini fin, mada mislim da nece dugo trajati. Sam telefon fino lezi u ruci, i izrada je fina, jedino mi se ne svidja hod pojedinih tipaka, previse "klikcu", al opet to je sve stvar navike.

    Elem, sve u svemu, fin telefon za ne puno para (na rate :) ) i za ovako obicnu upotrebu, na sta se zapravo svede svaki mob eventualno, te intenzivno SMSanje je vise nego taman.

    K550 ide u zasluzenu penziju :)
     
  20. efo

    efo Komšija

    po meni k550 je bolji od te etne u smislu upravljivosti i donekle i podrske (za aplikacije), al jbg ja nisam objektivan posto MRZIM LG :)