BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. gilla

    gilla Aktivista

    De drug molim te,kako nisu jaci,pa i veceras se vidjelo kako igramo tj.neigramo protiv jacih timova.Ondje ima jos dosta rada i rada pa da se necemu vise nadamo.I neki stvarno igraci ne zasluzuju drzavni grb da ne imenujem nikoga,il jednostavno nemamo veci izbor.Ne bi stvarno bilo fer da mi idemo na prvenstvo a Portugal ne.

    Nemaju oni naj odbranu,nego mi nemamo sredine,veceras nismo imali.Ja ne znam da smo jedan napad krenuli kroz neki combo na sredini,nego samo nabij tamo sto dalje od mene.Pjanic je nesto na pocetku probao i onda se izgubio.Iskreno nisam bio neki optimist ali sam se normalno nadao,no sve se vidjelo bez ikakvog daljeg objasnjavanja.Do neke druge prilike...
     
  2. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Opet ponavljam nismo imali 4 prvotimca od kojih je jedan najbolji igrac i classic number 10, mozak, ogranizator igre.

    Sto se tice njihove odbrane: Chelsea, Chelsea, Real.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Gotovo, Francuzi su kradjom prosli :(
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Vidi ovog klovna na kraju ...
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    U, kakva krađa. Bit ću ratočaran ako Irci ne naprave nešto od ovoga. Zašto se već jednom ne uvede pregledavanje videa u toku utakmice? Pa, već se nekoliko puta ponavljaju ovakve stvari, igrači postaju samo bezobrazniji.
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    Ostaje ta tugujemo ali ne da kudimo. Iskreno, meni je najviše žao Ćire jer je čovjek napravio mnogo toga. A već prije gostujuće utakmice sam pomenuo:

    Izostanak Ronalda nije puno oslabio Portugal. Bilo kako bilo, ne možemo nikoga kriviti, samo žaliti. Opet, svaka im čast.
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Fudbal zbog ove naklonjenosti polako i gubi smisao. Da se ovako nešto nama dogodilo ne bih nikada mogao prežaliti...ccc...Offside i očigledna ruka...
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Radi cega postujem americki sport je video replay u hokeju i NFL-u .
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    E hajmo razlaz sad i iz ove Zenice, 15 000 dijasporaca koji ne zapljescu 2 puta u 90 minuta je i previse. Sramota je da se igra na onakvom stadionu, satro navijacko grotlo a 15 000 ljudi...Teren oranica, krmetnjak...
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Dogodilo se.
    Nek su zato "fina gradska raja" bila na utakmici. Publika 0.

    Ne da se usranom do potoka.
     
  12. kAcA

    kAcA Aktivista

    Nema se ovdje puno dodati, sve je vec receno...
    Vidjelo se koliko su nam falili igraci, trudili se jesmo - krenuli bas od prve minute ali nije islo.
    Sto je najvaznije nije bilo zajebancije kao u Portugalu gdje je fakticki baraz i izgubljen

    Nadao sam se da ce nas Bog pogledati barem ovaj put ali nista i od toga
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    kako smo se samo smrzli u fanzoni.jos sam dva sata prije utakmice dosao dole.najjaci su mi komentari od ljudi koji cak ni na ulicu nisu izasli,nego u kuci sjedili i zalili se na navijanje :smt005
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sramota je da najbitniju utakmicu od postojanja reprezentacije nasi igraci igraju pred onakvom atmosferom i pred smijesnih 15 000. Najjaci su mi komentari grotlo u Zenici, nepobjedivost, protivnici nisu navikli na mali teren....
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Glupost, BP je duze 2m od Koseva a uze 3m. Strasno mali teren :lol:
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    tuga majku mu, bilo je nerealno al svi smo se vidjeli u Africi..jbga, treba podrzavati i dalje momke, stvarno mi toplo oko srca kad sam danas vidio da 90% auta ima na sebi zastavu BiH :)
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    nije se objektivno moglo više bez mismovića, rahimića i spahića. momcima svaka čast, dogodine će euro i imamo šanse bolje nego ikad. portugalu svaka čast, bolji su bili tu nema dileme. samo navijači su večeras mogli i bolje. prvo sramotno je da se zviždi na himnu portugala, to samo ima kod nas, u srbiji i hrvatskoj. drugo nakon onog gola počeli da bacaju predmete u teren. pa kako ih nije stid? kakva je to seljačka kultura? treba porazu džentlmenski gledati u lice a ne onako sramotiti zemlju.
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Zao mi je samo do danas momke dizu i navijaju i sve sad ih posle 2-3 sata pljuju i njih i Ćiru . sram nas bilo !
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija

    Ali kakav samo komentar Velida Spahe na onaj događaj kada je nešto pogodilo linijskog sudiju ; 'Pa možda se ove stvari i ne bi trebale dešavati' :lol:
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    ma ko pljuje ba? U Sa i maloprije raja se vozaju, masu zastavama, navijaju i trube. Pobjednicka atmosfera skroz :)