Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni nije jasno sta su to oni koristili za razvoj igre kad rade vec godinama a next gen konzole tek izasle. Ako igru nisu radili za PS4/Xbox One, za sta su radili?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  2. FearLess

    FearLess Aktivista

    Nije to problem, problem je sto su lagali, rekli su da ide "surprisngly well".
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pa možda je ovo surprisingly well :) kako su mislili da će ići

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
    mirseth and p4ja like this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ovo je jasno šta se desilo. Nisu mogli igru više odgađati i izbacili polu gotovu.
    Ne izgleda ovo tako dobro da se tako vuče, jednostavno nije igra završena

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas tako. Management je obecao rok za delivery, vec nekoliko puta promasen i sad je jednostavno morala izac.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. p4ja

    p4ja Komšija

    Pusti nek prenoci pa probaj ujutru, mozda dobijes koji frejm..
     
    Zer0 and Stevie_Ray like this.
  7. mirseth

    mirseth Aktivista

    I na ps4 pro ide ispod 20fps sa istim detaljima i rezoluciji kao na obicnom ps4..

    Sent from my SM-T290 using Tapatalk
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ove igre me ne zanimaju, ne bih igrao svakako.

    Igrači trebaju bombardovati review I jasno poruku poslati ne samo radi ove igre, nego da ne postane norma da se ovo događa.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Dec 13, 2020
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Treba sacekati neki veci patch kao sto je bio day 1. Ako se tada nista krucijalno ne promjeni, treba sacekati neku kompletniju verziju sa DLC-ovima.
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Ma sta ces cekati da igras na PS4, sta se tu moze puno popraviti? Skupljaj pare za bolji PC ili PS5 i cao. Ja planiram ovaj svoj pokloniti jednom malcu sada za Bozic.
     
    p4ja, Qler and Stevie_Ray like this.
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    To bi bilo lijepo da kupci neće morati iskeširati novac za DLC-ove te time platiti peglanje igre.
    Dok oni u potpunosti ispeglaju igru do finalnog DLC-a najavit će novu igru i to je to, kolo se opet vrti iznova...

    Stari isprobani i uspješni recept skoro svih velikih izdavača današnjice. Po sistemu "kupi beta proizvod, igraj, žali se na propuste a mi ćemo ih nekada do GotY verzije ispeglati pa ti opet ponuditi da kupiš kompletan proizvod."

    Kao i sa svim stvarima u životu, najveću nagradu uberu oni najstrpljiviji.

    Ko hoće da osjeti dio Cyberpunk 2077 za daleko manje para može opet odigrati Deus Ex dok čeka da isprave sve greške u Cyberpunku.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Neso
    Prije izlaska sam rekao da PS4 nece valjati. Tu pomoci nema. Govorim za igru overall.

    Ragnarok
    Peglanje nije nikad bilo vezano za DLC.
     
  13. Esh

    Esh HWB

     
    dmr likes this.
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    U zivotu je obrnuto, ne kaze se dzaba “ko je jamio, jamio”. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. Encor3

    Encor3 Aktivista

     
    FearLess and Decerto like this.
  16. Neso

    Neso Komšija

    Sa obzirom da je ovo CDPRov prvi projekt ovog tipa, mislim da su odradili odlican posao. Gledam kako su misije dobre, bas beton. Rockstar je pionir u ovom kalibru igri. Jbga prave ljudi AAA naslove vec preko 20 godina, sa njima niko ne moze na crtu.

    Kako Rockstar ima tu svoju politiku zacrtanu. Ljudi skoro nikad ne daju intervijue, medije nikad ne pustaju u svoje studije. Ljudi vec godinama kukaju gdje je GTA 6, ali od njih nema ni glasa dok igra nije 100% spremna na announcement. Zato kad izbace naslov, mora da gori.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    dobre ove postavke, pici oko 60 i iznad gotovo non stop na 1440p.
     
  18. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    A kako izgleda? :D
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma treba ovo sacekati da se ispegla i malo da padne cijena, pa nece je cancelovati.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ko na tom videu :) Inace meni igra bezveze izgleda i na ultra


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro