King’s Bounty Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Nani, Sep 24, 2008.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    oni zmajici na kraju uopste nisu teski,trebali su stvarno sta teze stavit za final fight :)
     
  2. germanijak

    germanijak Novi član

    ma joj, igraj na zadnjoj tezini pa ces vidjet... ja sam ih na hard jedva pobio!:(
     
  3. vutra

    vutra Komšija

    Ne znam jel' do mene, ili ovdje ne možeš "prnut'" :mrgreen: a da te neko ne sačeka iza ćoška :roll:
    Anyhow, onaj sistem sa bebama isto HS-ova akcija za net i kablo' :D
    Za prvorođeno Att+1, drugo Def +5 :lol:
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    sve zavisi koga si uzeo za zenu,a i igra sama je random totalni ;)
    kad pocistis citavu oblast moze se komotno setkarit po mapi :D
     
  5. vutra

    vutra Komšija

    Ma naku žabu naš'o :D
    A to za čišćenje mape sam skontao, :S, malo ofiran način da se produži gameplay, ali haj, sve u svemu nije loša! :wink:
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    zaba je meni bila jako dugo.sve dok nisam u deamon landu uzeo drugu :)
     
  7. Nani

    Nani Komšija

    Varas zenu, prevarantu!
     
  8. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Kao što neko pametno reče na forumu, nismo mi živce na putu našli.
     
  9. senad_986

    senad_986 Komšija

    Kako je ovo dooobra igra. Sta dobra!? Odlicna Smile
    Kakvi Heroji, kakvi Disciplesi. Posljednjih mjesec dana igram samo ovo pored tolikih hitova na hdd-u (Silent Hill Homecoming, Dead Space, CoD:WaW, STALKER:CS, NWN:MotB,...). Koliko duha, koliko sarma, koliko sarenila!!! Grafika je odlicna. Mnostvo detalja (oni kolibrici oko cvijeca kod vilenjaka su me odusevili, kao i vjeverice kod patuljaka), zivopisne boje, detalji, detalji,... Zvuk i muzika su dobri, istina malo repetetivni i mana je sto nema voice-actinga ali moze i ovako s obzirom da su dijalozi odlicno napisani. Koliko samo humora. Nije ni prica losa. Sporednih misija ima pregrst i vecina ih je jako zanimljiva. A tek raznovrsne lokacije. Taman kad bi mi malko igra pocinjala dosadjivati, na red dolazi novi "kontinent" i potpuno novo okruzenje. Nevjerovatno!!! Koliko se samo razlicitih trupa moze regrutovati... Borbe su odlicne. Taktickog nadmudrivanje i kalkulisanje. Autorima skidam kapu na kolicini paznje i ljubavi koju su posvetili ovom remek djelu. Raspisah se ja, ali odavno nisam igrao ovako dobru igru pored svih silnih hitova posljednjih godina (Witcher mi pada prvi na pamet po slicnom odusevljenju koji je izavao kod mene). Ovako se igre prave. Pretpostavljam da razvojni tim nije imao neiscrpan budzet na raspolaganju i to pokazuje da se vrhunske igre mogu napraviti i sa malo para. Za svakog ljubitelja RPG i/ili potezne strategije ovo je obavezna lektira, a i ostalima ne bi bilo zgoreg da ovo probaju.
    Koliko je ovo zarazno pokazuje i to da sam poremetio bioritam. Prije sam na pocinak kretao oko 12-1, a sad kao sto vidite po pisanju posta. cccc... Ma, genijalna je igra! Vjerovatno sam pred kraj igre. Mislim da sam 26. ili 27. nivo i trebam sad lokomotivom onom po kljuc ili stavec. Prvi put sam sklopio vojsku u kojoj svi imaju dobar moral. Elf, Hunter, Archer, Priest - good, Druid - positive, a junak je Mage. Love imam napretek i na normal igram. Imam onaj hepek sto strijelcima daje 100% na damage, 20% manje na leadership na strijelce kao i na magove i sl., imam dva Marshal Batona i zena mi je Neoka tako da su dobrog morala ljudi i vilenjaci.
    Zivjeli!!!
     
  10. vutra

    vutra Komšija

  11. Nani

    Nani Komšija

    Uf naravno runda 2 ko ce imati vise experienca :D
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    evo finih vijesti o Armored Princessu za fanove:
    Preview na Destructoidu:
    http://www.destructoid.com/preview-king ... 7873.phtml

    neki ofišl vebsajt:
    http://www.kings-bounty.com/eng/princess/

    Princeza je porasla i izgleda odlicno,jedva cekam poigrat s njom :twisted:

    Izdvojio bih nove bossove(5 njih),izgled princeze,pet dragona i pegasusa :)

    i samo jos da "turim" svoj skor sa Mageom,koji je znatno bolji od onog sa paladinom,valjda radi iskustva.btw.mislim da cu do izlaska expanzije preci The Legend i sa warriorom :D

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Otvoren novi sajt za ovu igru,koju rusi mogu igrati,a mi moramo cekati jos uvijek :cry:

    http://www.kings-bounty.com/eng/index.php

    ako neko zna gdje se igra moze preorderovat nek javi :)


    Here are some of the game features of King's Bounty: Armored Princess:

     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Koliko li cemo nastavaka morati cekati na hotseat :twisted:
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    ah,pitanje je kako i je li to izvodljivo u King's Bountyu ;) da makar ima u lanu da igras,pa da bjezite jedan od drugog :smt003
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Vidjeh na GamersGate da ce ekspanzija biti dostupna od 20. novembra pa eto dobre vijesti za fanove :)
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    E ocemo se ovaj put kladit u sto veci score :D
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. Nani

    Nani Komšija

    Loziona :D
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    ne kladim se,al sto veci skor ide definitivno :D ja sam sam sebe debelo nadmasio prilikom drugog igranja KB:The legend,a i ovaj planiram najmanje dva puta preći :D

    utisci sa demoa?