King’s Bounty Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Nani, Sep 24, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Nani

    Nani Komšija

    Igra li iko ovo?
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Izgleda da je ovaj nastavak izdan u nezgodno vrijeme sa barem desetak hitova i da su ga zaboravili cak i oni koji su bili odusevljeni originalom.
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Igram je i mogu reci da je puno bolje odradjena od prvog dijela.
     
  5. Nani

    Nani Komšija

    Edit: Sredjen i ovaj naslov za 5 dana :D

    [​IMG]

    [​IMG]

    Cekam vase skorove :D
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    [​IMG]

    [​IMG]


    baš me interesuje je li je neko brže prešao :D a nije da sam rushao kroz igru,sve sam questove radio,sto se na kraju i odrazilo na skor.izgleda da sam naucio svoju lekciju na prvom dijeli :wink:
     
  7. Nani

    Nani Komšija

    Zoi, da vidis ljudi po stranim forumima, pitaju kako sam napucao paladina da ima atack i defense od Warriora :D
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma


    haha odero si ga care :D bezveze je princeza steona,pa djece ne moze dobit :smt003 meni je igra nebalansirana pravo,u nekim trenutcima sve zivo derao u nekim 5 ostrva obilazio da nađem stagod za ubit :D al sve u svemu zadovoljan sam,mada ne znam sta bih rekao koji je dio bolji,TL ili AP.
     
  9. Nani

    Nani Komšija

  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne odigrah ni Armored Princess :( Morat cu uzeti to i odigrati, iako sam zvanicno izasao iz gaminga :lol:
     
  11. dzeri

    dzeri Aktivista

    Naprave solidnu igru i podju je stancat serijski. Mogli su komotno i kakav editor izdat.
     
  12. Nani

    Nani Komšija

    Ne znam kakav ce biti Crossworlds ali Armored Princess je bio zaista bolji od originala.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    LAŽE!!!

    a kakav editor?pa doce editor uz crossworlds ;)i ovo je ekspanzija,nije ovo nova igra ala CoD :)
     
  14. Esh

    Esh HWB

    King's Bounty Online is created with all the features and the rich possibilities of social networking ZZima.com. Among them - access to all projects through a single account, users communicate with each other, clustering, and more. With gaming and social networking ZZima.com online game King's Bounty Online Millions of players for the first time in the history of the series will be able to participate together in exciting journeys and adventures in the world of King's Bounty in 2011.

    Stize MMO.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    skeptičan sam po pitanju ovog MMOa :/
     
  16. Esh

    Esh HWB

    L: http://store.steampowered.com/app/63910/
     
  17. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Vidim niko se odavno ne javi za Crossworlds, igra li ko?

    Ja sam skoro pri kraju, nije neka pretjerano velika ekspanzija na Armored Princess, ali dzaba kad je igra ekstra i moze se odigrati nakon nekog period ponovo.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Dobra vijest za fanove:

     
  19. Esh

    Esh HWB

     
    hurmash1ca likes this.
  20. Esh

    Esh HWB



    24.8.
     
    hurmash1ca likes this.