Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    ma vidjelo se odma po klipovima da igra ide na 15 fpsa...
     
  2. Neso

    Neso Komšija

    Jadi moji ko se nalozi da je predje na PS4 :D Morace CDPR uraditi nesto po tom pitanju, jbga ipak ljudi izlijecu 6 banki za igru. Ja sam se davno pomirio da necu igrati dok ne sastavim masinu ili dok ne legne PS5. Trebali bi nabaciti patch za 240p opciju, za proslu generaciju konzola haha :D Stvarno je vrijeme da ova generacija ide u penziju. Onda kad cujes da ce igre biti cross gen. neki naredni period odmah ti muka dodje...
     
    Vedo likes this.
  3. p4ja

    p4ja Komšija

    Buraz i ja sam je kupio, ali necu da palim dok 3070 ne dodje
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 10, 2020
    p4ja and NAILS like this.
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Stvarno izgleda predivno.



     
  6. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Cyberpunk 2077 pre-orders went over 8 million worldwide, CD Projekt reveals

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    15-20 FPS na One S. Igra je realno scam na lastgen konzolama. Jos nisu dozvolili da se review radi na konzolama, bas ofirno sakrili problem i nikom nista. Bice nekoliko miliona razocaranih.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sami smo krivi. Već godinama je praksa da igra mora izaći za praznike i tako polu gotove igre izbacuju ljudi kupuju.

    Biće još ovakvih što će jedva raditi na čast gen ali će barem još godinu izlaziti da se unovči.



    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator





    [​IMG]

    Šalu na stranu, ne znam zasto nije moglo imati lockan 30FPS sa dosta nizim teksturama i limitiranim draw distance. Ovo grozno izgleda.

    [​IMG]
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kud ces nizes, izgleda kao port za Switch.
     
    Vedo likes this.
  12. xman

    xman Komšija

    Ne znam sto se ibretite performansama na starim konzolama...
     
    nenji_avero likes this.
  13. Neso

    Neso Komšija

    Neka vala, drago mi je bas :D Da Bog da da svaka cross gen igra koja izadje u buducnosti bude isla na 15 fpsa na prosloj generaciji. Hoce svaki studio maksimum lovu, jbga ne moze haveru. Sada ce toliko morati osakatiti igru da bi isla kako treba na base konzolama, da ce ljudi traziti povrat novca. Ja vjerujem da su oni igru pravili sa next gen primarno na umu, i mislim da su odradili odlican posao. Stvarno izgleda beton na PC a i na PS5.
     
    nenji_avero and Vedo like this.
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije meni to jasno, stare konzole i trenutna situacija. Kao prvo, ovo nije next gen igra. Razvijali su je jako dugo i sve sto su dosada imali kao referencu su PC i last-gen konzole. Ako nisu mogli napravit da na tim sistemima dobro radi...

    Kako su uopce radili interna testiranja? Ko je sjeo i igrao igru na One S? Ocito niko. Ne znam zasto su je i izdali za last gen, to dodje kao PC ispod minimalnih postavki. Naravno da nece radit, niko sa slabim PC (osjetno slabijim od minimalnih requirementsa) nece ni kupit igru.

    Dok se za konzole po defaultu podrazumijeva "ako je igra podrzana, mora pristojno radit". Pristojno je nerijetko 25-30fps, sa povremenim padovima i ispod toga. Npr. RDR2, na Xbox One sam svojim ocima vidio framerate dipove, al samo u nekim situacijama, 90% vremena je fluidnih 30fps.
     
  15. Decerto

    Decerto Komšija

    Ljudi kupili konzole za 300$ prije 8 godina i jos se zale sto ne mogu igrat latest AAA igru...znaci ako meni igra steka na FX8350 treba da krivim developera, a ne svoj zastarjeli hardver ? Goni...
     
    nenji_avero and Neso like this.
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gdje sam ja to rekao? Nisu trebali ni izdat za stare konzole, al su pohlepni i izdali su.

    Sta average Joe zna o konzolama i igrama? On kupi disk i ubaci u konzolu. Citava ideja konzola je da ne mislis o hardveru.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Eldorado, aNaToMiC ! and FearLess like this.
  17. Neso

    Neso Komšija

    Neka, napokon da imamo PC naslov :) Kad ulozis u PC da znas da igras nesto sto izgleda bolje za svjetlosnu godinu nego na ovom krompiru. Da je bogdo ovako da sve igre izgledaju bolje na PC, nego na konzolama, da se bas osjeti razlika. Ljudi koji izlete $2000+ na PC to zasluzuju. Konzola je budzet opcija gamina, bile to last ili next gen konzole...
     
    forzamilan likes this.
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Valjal ovo sta na PS4 Pro?
     
  19. Decerto

    Decerto Komšija

    Nove konzole su tehnoloski impresivne,i igra treba da ide na 60 fpsa, barem na 1080p rezoluciji. A druga je prica sto debili ocekuju da igraju ovakvu igru na hardveru iz 2013-e . PS4 ima procesor koji je komparativan Phenomu II lol.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ok je na PS4 Pro koliko sam vidio. Pa i na PC-u se vuce, bez DLSS FPS kao i na konzoli.