Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Zavisi od naslova. NMS je imao bolje recenzije prije izlaska nego 2077. Zamisli dati 60€ na igru i nakon 10h skontati koje je smeće. Igra i dan danas izgleda kao mali indie projekt. A ne mozes refundirati.

    Isto je i sa 2077. Treba par sati da vidis da li je igra samo hajp, da li je za tebe i da li je bugfest. Zato su recenzenti i dalje relevantni. Sam dokaz da nisu mogli izbaciti svoj gameplay dovoljno govori koliko kriju igru prije izlaska. A na zalost moras kopati po netu i traziti neke youtubere iz podruma koji su objektivni. A i takve je EA placao za dobre komentare prije 7 godina sa "EA gameplay project" ili kako se sistem zvao.

    Elem, da se vratimo na temu :) Jedina je pozitivna stvar sto ce svi moci sutra probati igru pa kome se svidi, neka kupi.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma



    DF prve impresije

    I naravno da su recenzije plaćene, od slanja ključeva do plaćanja novinarima top hotele i ostale stvari, tako da im odlazak na neku prezentaciju dođe kao godišnji i hop eto dobrih ocjena, trebaju izdati baš neko smće da ih malo naruže.
    Da li je ign relavantan ili ne ne znam, ali ako ukucaš neku igru prvo će njihova recenzija izaći.



    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Dec 9, 2020
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zato su prije bile demo verzije gdje vidis da li ti odgovara igra ili ne. Sada si ovisan o placenim youtuberima.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ne treba ti nikakav recenzent da ti kaze sta se tebi svidja. Ja generalno ne pratim recenzije, gameplay video je dovoljan.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    A prije si imao plaćene časopise, pa čekaj da izađe sada imaš hiljadu puta veće mogućnosti od toga da odgledaš igru pa do toga da gledaš kako neko igra ako je to nekome ćeif.
    Mene ova igra ne zanima da mi je poklone, a i koji bug nije vala big deal kome se baš igra.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. vutra

    vutra Komšija

  7. xman

    xman Komšija

    Ukratko,dobra igra koju treba kupiti nekad kada bude popeglana.
     
  8. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Izasli nvidia driveri upravo, ko igra nemojte zaboravit update :p
     
    Esh likes this.
  9. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    :cool:
    [​IMG]
     
    NAILS and Esh like this.
  10. p4ja

    p4ja Komšija

    Evo i jackfrags izbacio video, i to ne serenda puno nego bas ide walkthrough, bas ima dubinu neku, bar ovaj corporate sto je poceo..
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Al bas.

    Ovih dan dosta raje ugrabilo TLoU2 na snizenjima pa sa njima komentarisem o utiscima. Jos nisam naletio da nekom ne valja. Sta vise svi su odusevljeni. Jos medju njima i onih koji su povjerovali u price onih koji su davali 0-1 ocjene, pa su skepticni bili i zato nisu ni uzeli igru na pocetku.
     
  12. Decerto

    Decerto Komšija

    Ma ne mogu mi ovi revieweri rec da je igra losa da ne znam ti ko napise recenziju. Masquerade bloodlines je bila bugava do neba, a meni je jedna od fav. igara od kako znam za igre.
     
  13. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ljudi ovo je drama...dobro...
     
  14. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ovo bi se moglo prodati u 100 miliona primjeraka...

    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 10, 2020
    p4ja and Neso like this.
  15. Zer0

    Zer0 Aktivista

    ...a jos nisam ni vidio Keanu Reeves-a...
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Igra je drm free na gogu.

    Ne može igra biti pravi RPG ako nema bugova na launchu, da se razumijemo :)
    Bethesda igre poznate po tome, pa opet zna se šta su the elder scrolls i fallout serijali. Kad raja krene igrati sav ovaj FUD će biti besmislen.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    https://twitter.com/BenjiSales/status/1336863465714176000?s=19

    Plus je cyberpunk dostupan na epic games store i GOG, plus konzole. Resetera i FUDovci na aparatima :D
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nikakvo čudo. Ljudi u kućama, konzole se grabe kao kifle a igara nigdje. Zato su izbacili polugotovu igru.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Kako igra lose radi na prosloj geraciji konzola, UZAS. Znaci uopste nije igrivo koliko je los FPS. To sto izgleda kao splacina na PS4 je druga prica. Da je srece isli bi odmah na full next gen. Ne znam kako ce nekome biti isplativo dati $60 za takvo iskustvo. Naravno bilo je za ocekivati slabije performanse na na last gen. ali ovo je haveru horror :)
     
  20. p4ja

    p4ja Komšija

    Sinoc bas bacim oko na ps4 klip neki, katastrofica, ali je na pc i to na low postavkama savrsenstvo..
    elem mene ova muzika i ovaj environment tako voza, damn it looks good
     
    Neso likes this.