Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pokušao gledati Fear and Loathing in Las Vegas baš neki dan, totalni mindfuck, nisam do pola filma došao i prestao gledati ...
     
  2. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Treba citati svjetske klasike, ali filmovi i serije nisu na odmet :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne zna se koji je gluplji.
     
  4. p4ja

    p4ja Komšija

    potpisujem,taj film imam u kolekciji vec 10 godina
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Gledao American (Pie) Reunion

    http://www.imdb.com/title/tt1605630/

    Bilo je stvari gdje sam se nasmijao, ali ovo ostalo je sve ozbiljnije, i oni odrasli i sve... Totalno druačiji film nego American Pie 1 i 2, gdje skoro da i nije bilo ozbiljne situacije. Uglavnom pogledati se može :)
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Evo par stvari što čekam:





     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Novi betmen će očito da bude epic, možda čak i bolji od prethodnika!?

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. xman

    xman Komšija

    Meni hype oko Nolanovog batmana ne ide u glavu nikako. U pitanju su solidni akcioni filmovi i nis vise. Nemaju trunke atmosfere batmanovog univerzuma kao ni obavezne mistike samog lika batmana.
    Batman Arkham City je batman benchmark :)
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Dobar je Nolan. Nije sad on neki revolucionaran režiser tipa Kubrick, ali njegovi filmovi su školski primjer dobro urađenog filma, počevši od Mementa, Prestige-a i Batmana...
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni isto ne ide u glavu cemu toliki hype oko Dark Knight-a. Doduse nisam ga nikada uspio odgledati do kraja, bio mi dosadan :D

    EDIT: A vidi tek sad vidjeh ima i Batman Begins od Nolana :D Kakav li je?? :D
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Eto batman forever ti je docarao atmosferu. Ovo su najbolji batman filmovi, nece se nikad bolji snimit.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Imate li kakvu komediju za preporuciti? Mozda neka americka koledz fazoni, tipa pite?
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nemojte ba zezati, Nolanovi Batmani su odlicni, pogotovo Dark Knight.
     
  15. xman

    xman Komšija

    Jesu dobri kao filmovi ali jako losi kao filmovi o batmanu. Batman kao lik tj njegov psiholoski profil koji nikad do kraja ne smije biti prikazan kako bi zadrzao nijanse mistike i straha cak i kod gledalaca,jer,ne mozes biti normalan a oblacit se kao sismis ne :mrgreen: Nolanov batman kao lik je neuvjerljiv i sav batman univerzum je namjerno vise pucao na neki "realizam" kome naravno nema mjesta u batman svijetu. Ima dosta stripova o batmanu gdje su njegov psiholoski profil i njegovi motivi borbe protiv zla i oblacenja u kostim sismisa tako dobro odradjeni i Nolan je imao vise nego dovoljno materijala da to bolje uradi.
    Svejedno vjerujem da ce ovaj treci dio biti podjednako zabavan film kao i prethodna dva.
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Neki dan odgledah Batman i Robin u HD-u . Ona scena kad upadne Mr.Frezze na party i potjera posle je dovoljna da zavolis Nolanove filmove :lol:
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jedva čekam ovog Batmana,po najavama ne bi trebao biti ni malo loš.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma


    Ovo! Čuj ne valjaju ovi Batman filmovi :lol: Prosto da ne povjeruješ šta sve ljudi neće izjaviti. Nolan ne želi ubacivati neke mutacije ili tako nadrealne stvari u svoje Batman filmove, zato i jest imao takav odabir negativaca - Scarecrow sa prahom, Joker sa svojim smicalicama, Bane samo kao nabildani negativac a ne neka mutacija od otrova i tako. Uglavnom, što je realnije moguće u domenu filma o Batmanu. Šteta što mu je ovo zadnji Batman.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    American Reunion. Bolji nego sam mislio da ce biti. Fino sam se ismijao.
     
  20. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Juce sam ga pogledao. Dobar film

    Sent from my GT-I9100G